„Každým rokem se počet klientů našich neurolaboratoří ztrojnásobuje. Stále více lidí má problémy se soustředěním, pamětí nebo orientací. Proto se snaží vedle těla udržet v kondici i svůj mozek," vysvětluje mentální kouč Tomáš Zdechovský. Lidský mozek se podle něj dá velmi dobře trénovat bez ohledu na věk a inteligenci člověka.

Na přednáškách Tomáš Zdechovský poutavě hovoří o tom, jak jeho neurolaboratoře fungují, čím vším se zabývají a jak pomáhají například sportovcům nebo i obyčejným lidem k lepším výkonům. Součástí bude také přiblížení nejnovějších trendů v oblasti výzkumu mozku.

Tomáš Zdechovský založil v Česku první neurolaboratoř v roce 2009. Nyní u nás existují již tři můžete je navštívit v Hradci Králové, v Třebíči nebo v Praze. Mezi jeho klienty patří řada známých osobností a sportovců. Další tři jsou na Slovensku v Bratislavě a Košicích nebo jedna vyrostla i v daleké Číně. Další neurolaboratoře otevře tento rok ve Vídni, Budapešti a dalších státech. O tréninku mozku přednáší po celém světě. Na podzim minulého roku přednášel Zdechovský například v USA, kam se chce na podzim tohoto roku vrátit.