Novinkou v letošním roce je projekce na pevný billboard, která umožňuje promítání filmů za každého, i větrného počasí. Začátky jednotlivých promítání budou vždy ve 20 hodin a 30 minut na zadním parkovišti. Vstupné do autokina je dobrovolné a výtěžek z akce je věnován na sbírku kinematografu pro Konto Bariéry. Promítání technicky zajišťuje kinematograf Bratří Čadíků. Zvuk filmů bude vysílaný na frekvenci 88,8 FM, kterou si diváci naladí na autorádiích.

Mezi tuzemská filmová lákadla patří komedie Ženy v běhu, která promítací večery otevře, dále pak pohádka Čertí brko nebo Po čem muži touží. Zahraniční filmový průmysl uvede hudební komedie s hity skupiny Abba Mamma Mia: Here we go again, hudební drama Zrodila se hvězda nebo francouzská komedie Co jsme komu udělali a její pokračování. Chybět nebude ani životopisný snímek o rockové kapele Queen s názvem Bohemian Rhapsody.

Pro zvědavce navíc bude před samotným autokinem otevřeno také Infocentrum Jaderné elektrárny Dukovany, které má v promítací dny otevřeno až do 20 hodin 30 minut. Zájemci si tak mohou projít barevnou ulici s modely výrobního bloku nebo reaktoru a seznámit se s principem výroby elektrické energie.

So 17. 8. – Ženy v běhu, Mamma Mie! Here we go again

Ne 18. 8. Ready Player One: Hra začíná

Pá 23. 8. Po čem muži touží, Co jsme komu udělali

So 24. 8. Zrodila se hvězda

Pá 30. 8. Čertí brko, Co jsme komu zase udělali

So 31. 8. Bohemian Rhapsody