Puls na Béčku
Hudebním klubem Béčko v Třebíči se po dlouhé odmlce opět rozezní tóny kapely Puls. A to už v pátek 26. ledna od 20 hodin. Celovečerní taneční zábavu odehrají „Pulsáci“ sami a potrvá až do brzkých ranních hodin.

Maturitní ples ENE4
Další z plejády maturitních plesů proběhne v sále hotelu Atom v pátek 26. ledna ve 20 hodin. Tentokrát bude hlavní pozornost patřit mladým energetikům z Průmyslové školy Třebíč.

Seminář na použití teleskopického obušku
Většina lidí v dnešní době ví, co je to teleskopický obušek, ne každý ho však umí použít, když je třeba. Ví to i Josef Číž z klubu Itacs, a proto pořádá v sobotu 27. ledna od 13 hodin v nově otevřené tělocvičně Itacs Třebíč seminář, kde všechny zájemce naučí se bránit proti ozbrojenému i neozbrojenému útočníkovi třeba právě za pomoci obušku, ale i předmětů, které každý nosí běžně u sebe. Seminář je určen jak pro úplné začátečníky, kteří nemají praktickou zkušenost s reálným konfliktem, tak pro pokročilé. Seminář je však jen pro omezený počet lidí a je třeba se předem přihlásit na tel. 730 846 120

Ilustrační foto.
V lesích se kácí o sto šest. Kůrovec, sucho a vítr si vybírají svou daň

Skauti bez Lilie
Přístav vodních skautů Žlutá ponorka a Muzeum Vysočiny Třebíč zve všechny milovníky dokumentárních filmů v sobotu 27. ledna v 17 hodin do Kamenného sálu Muzea, kde se bude promítat film Skauti bez lilie, který vypráví o osudech českého skautingu, především v období komunismu.

Třebíčský společenský ples
Tradiční společenský ples se letos uskuteční v sobotu 27. ledna od 19.30 hodin v sále hotelu Atom. Ples zahájí svým předtančením taneční klub Starstep a o půlnoční program se postará Lightshow Magnis. Celým večerem bude provázet moderátor Hitrádia Vysočina Milan Řezníček a kapely Party Leaders a R&B Embolly. Připravena bude samozřejmě bohatá tombola s elektrokolem jako hlavní výhrou. Cena vstupenky činí 490 Kč a v ceně je lahev vína, kterou dostane každý pár.

Tanec ženy v Třebíči
Pro všechny ženy, které se chtějí naučit působivé vlnivé pohyby orientálních tanečnic, startuje v neděli 28. ledna taneční kurz, který se bude opakovat 1x měsíčně vždy v neděli odpoledne. Zkušená lektorka ženy postupem času naučí prvky orientálního tance, chrámového tance, prvky flamenca, řeckého tance, afrických tanců a mnoho dalšího. Cena za jednu lekci je 500 Kč, nebo zlevněná cena 300 Kč, která platí pro nezaměstnané maminky, maminky na mateřské dovolené, studentky nebo invalidní či starobní důchodkyně.

Léto s dámou
Divadelní spolek Ampulka zavítá v sobotu 27. ledna do Červené Lhoty. Od 18 hodin se v černé komedii Léto s dámou, která vypráví příběh o tom, že nic není ztraceno, ale všechno je předem určeno, představí pouze tři herci. A to Alexandr Szőllős, Jakub Škrdla a Tereza Jirsová.

Tygří letka.
Tygří letka vyzývá fanoušky: vytvořte návrh nové kamufláže