Máte za sebou již téměř celý rok své „vlády“. Dá se ve stručnosti říct, jaký byl?

Ten rok kralování mi dal opravdu moc. Myslím, že to byla velká škola života a dost jsem se naučila, hlavně třeba jednat s lidmi. Odehrálo se toho opravdu hodně, pokud bych měla vše popisovat, byla by z toho asi nějaká menší knížka.

Zkuste vypíchnout to nejzásadnější.

Mezi důležité události řadím určitě přestěhování do Prahy. Bylo to velice rychlé, ale myslím, že jsem se rychle adaptovala na styl žití zde. Pak to je můj přítel, Mirek, kterého si nesmírně vážím a bez kterého bych to tady asi nezvládla, naučil mne mnoho věcí. Pomáhá mi se zde orientovat a poznávat,co je pro mne dobré a co naopak ne.

Jak pokračuje kariéra zpěvačky?

To je další důležitá věc. Zpívání se stalo mojí hlavní náplní práce a díky skvělé spolupráci s Karlem Vágnerem jsem nahrála už dva duety s Pepou Vágnerem. Lidé asi budou dobře znát Díky letů motýlů a teď vychází nový, a to Pokaždé když s tebou jsem. Nyní vystupuji jako zpěvačka a samozřejmě i jako modelka na různých akcích.

Když se za pár let za tímto rokem ohlédnete, co myslíte, že vám v mysli vyvstane jako první?

Určitě nikdy nezapomenu právě na okamžik vítězství. Nezapomenutelných věcí je ale víc. Například jsem měla tu čest zpívat panu prezidentovi či fotit s různými oblíbenými herci a potkat mnoho zajímavých osobností. Dále si velice dobře pamatuji Las Vegas a Miss Universe. To byl velký zážitek.

Jak se těšíte, až předáte pomyslné žezlo další dívce? A co si vůbec myslíte, že se změní?

Já se na to těším, ale určitě budu malilinko smutná, že to tak rychle uteklo. Nicméně, já beru ten rok jako odrazový můstek a myslím, že ta práce a to hlavní teprve přijde.

Je nějaká povinnost, které se ráda zbavíte a naopak něco, co vám bude chybět?

Já jsem ty povinnosti dělala ráda, nebylo nic otravného či podobně. A jestli mi bude něco chybět? Já doufám, že nic, že to co jsem do teď dělala, že v tom budu i nadále pokračovat.

Kdybyste své nástupkyni mohla dát jednu radu, jaká by to byla?

Hlavně aby zůstala svá a stejná. Aby jí to vítězství nezměnilo. Protože právě proto, jaká je, vyhrála.

Už jste si naplno zvykla na hektickou Prahu? A jak často se vám daří jezdit se podívat do Náramče?

Je pravda, že to chvíli trvalo, hlavně si zvyknout na provoz v Praze. Člověk musí mít opravdu pevné lokty a být trochu drzejší. Stále se však ráda vracím domů do Náramče. Celý kraj Vysočina mám moc ráda, krajinu a přírodu. Navštěvuji rodiče skoro každý týden a také když potřebuji pohlídat kočičku Zuzanku.

Chystáte teď návrat do školy?

Ano, určitě chci dostudovat, musím zde v Praze, v Třebíči bych to nezvládla. Bohužel kvůli stálým povinnostem je to těžké, takže budu nastupovat znovu do třetího ročníku v září. Studium je pro mne důležité. Chci gymnázium určitě dokončit.

Máte nějaký sen do budoucnosti?

V budoucnu bych chtěla vydat i své vlastní album, to je takový můj tajný sen. Doufám, že se mi splní a budu moct potěšit všechny mé fanoušky a udělat jim tak radost.