Grilování se skupinou Tuzex
Máte chuť i teď v zimě na kus grilované vepřové krkovice, nebo kuřecího prsa? Nebo třeba na grilovanou zeleninu na víně, tymiánu či salát Coleslav? Pak je přímo pro vás přichystáno grilování v hospůdce Kančí Borek v Třebíči. V pátek 2. února od 17 hodin. Ke skvělému jídlu a pití bude navíc hrát rocková kapela Tuzex.

Sportovní večírek HTK
Horácký tenisový klub Třebíč pořádá již druhým rokem sportovní večírek pro všechny příznivce sportu (a nejen je), kteří mají rádi dobrou zábavu. Letos se večírek uskuteční 2. února od 19.30 hodin opět v prostorách Hotelu Atom. K poslechu a především tanci bude hrát třebíčská kapela Puls. Vstupné činí 150 Kč.

Divadelní představení v Náměšti
V pátek 2. února opět náměšťská sokolovna propůjčí svá prkna divadlu SeMaFór, které se představí se svojí hořkou komedií Zakázané uvolnění. Komedie vypráví o třech ženách a jednom velkém dni, který pro každou z nich bude znamenat zlom v životě. Vladana, Iveta a Klára se nikdy neměly potkat, avšak v den, který je pro každou svým způsobem nejdůležitějším mezníkem v životě, se setkávají na samotě v hokejové hospodě patřící Vladaně. Vyhozené pojistky je vyhodí z dosavadního životního smyšlení o životě, mužích, hokeji a zejména jich samotných. Vstupenky za 100,- Kč a 130,- Kč.

Venezuela očima Richarda Boudy
Venezuela neboli také „Jihoamerická perla na pobřeží Karibiku“. Přezdívá se jí tak hlavně díky jejím nekonečným plážím a ostrůvkům, kde si připadáte opravdu jako v ráji. O tom, ale i o travnatých pláních, kde volně pobíhají stáda divokých zvířat, bude vyprávět v sobotu 3. února od 19.30 v Kapli sv. Anny v Náměšti Richard Bouda, který podnikl vědeckou expedici právě do této země.