Jakej byl váš nejlepší a nejhorší koncert?

Docela mile nás překvapil koncert na pivních slavnostech, kde byli posluchači všech věkových kategorií a vzali náš set velice dobře - příjemné překvapení. No a hůře se nám hraje pro publikum na tanečních zábavách, kde nejsou lidi na tuhle muziku zvyklí.


Jak jste se dali dohromady? Váže se k tomu nějaká zajímavá historka?

Když mi přišla v době spánku kapely Czech FNM od bubeníka Lukáše smska, že má chuť na vlastní tvorbu a jestli bych do toho šel, odepsal jsem, že na nic jinýho nečekám. Na basu jsme oslovili výbornýho týpka z Jihlavy, na kytaru Richťase a bylo.


Další deska bude tvrdší? Nebo měkčí? Jak bývá často zvykem…

Tak i tak. Bude tam pár tvrdších oproti jedničce, ale i díky hostování DJ a rapera zároveň i změkneme. Nebo se pletu? Vyjde do vánoc.


Myslím, že oslava narozenin pod širým nebem se spoustou hostů je ideální způsob. Plánujete takhle slavit každé narozeniny? A jaký dárek byste si přáli dostat?

Uvidíme po oslavě. Pokud se akce povede, mám vizi každoročně v tomto termínu pozvat několik skvělých a zajímavých hostů a narozeniny takto oslavit. A dárek? Ať vyjde počasí a ať přijde co nejvíc lidí. To by byl ten nejlepší dárek.


Co to znamená, že na Le Garden party bude „možné překvapení možné“? Na co se mám těšit?

Vezměte si pro jistotu plavky. Když nebude pršet, pustí nás do bazénu. Nebo myslíš na něco jinýho?


Na svých stránkách píšete, že jste brutální romantik. Jak se to projevuje?

Jsem slušňák i zvíře v jedné osobě.


Příští víkend se koná na jistém kopci jedna akce, půjdeš? A jaký máš s bývalými kolegy ze zmiňované akce vztah? Spousta lidí v mém okolí zastává názor, že bez tebe to není ono…

Vím, na co narážíš. Po letech nevraživosti jsme konečně zakopali válečnou sekeru. Carmen sleduju z povzdálí. Petra Bendeho jsem vlastně doporučil za sebe po mém odchodu. Příští sobotu hrajeme na festivalu Proti proudu v Moravských Budějovicích a po cestě zpět se ve Výčapech stavíme kluky pozdravit. Dnes už nevidím problém.

Přečíst si celý rozhovor můžete ZDE.