Už půl hodiny před otevřením čekalo před vchodem několik desítek lidí. Podle svých slov přišli hlavně ze zvědavosti. Po otevření postupně přicházeli návštěvníci další, očekávané dopravní zácpy se ale zatím nekonaly. Situaci v okolí City Parku i uvnitř obchodního centra i nadále sledujeme.

--------------------

On-line:

15.30: Baviči Suchánek a Genzer nechávají diváky soutěžit o ceny. Lidé museli odpovídat na dotazy, které souvisely s provozem City Parku. Návštěvníků v obchodně-zábavním centru přibývá. Mnozí přichází rovnou z práce.

15.00: Na návštěvníky čekala módní přehlídka spodního prádla. To si na sebe oblékly i jihlavské miss.

14.30: Multikino začíná promítat první film pro veřejnost. Sál s číslem 2 je podle obsluhy plný asi z poloviny. Film se jmenuje Disaster Movie.

13.10: V dětském koutku, který se nachází vedle provozoven rychlého občerstvení, nechali rodiče pohrát zatím dvanáct kluků a holčiček.

13.05: V jednom z rychlých občerstvení si reportér Jihlavského deníku zkouší objednat nealkoholické pivo k obědu. Pivo ještě nemají, ačkoli je napsáno na ceníku. Jedlíci mají problém najít volný stoleček, ke kterému by si sedli.

12.50: Před hypermarketem stojí plyšový dinosaurus a láká zákazníky k nákupu. Dětem rozdává balonky. Provoz v Hradební ulici před City Parkem nekolabuje. Nová zastávka MHD slouží cestující veřejnosti.

12.40: Do dřevěného ježka ve spodním patře obchodní pasáže zapíchávají návštěvníci City Parku špejle. Výsledkem má být rekord, který zaeviduje pelhřimovská Agentura Dobrý den.

11.00: V hypermarketu Interspar jsou v plném proudu soutěže se zákazníky, například žena z Polné vyhrává rychlovarnou konvici.

10.15: Na pasáži koncertuje kapela Maxim Turbulenc. City Park je solidně zaplněn, davy návštěvníků se ale nikde netlačí.

10.10: Reportér Jihlavského deníku zkouší zaparkovat s autem na parkovišti City Parku. Horní patro parkoviště je plné, spodní patro ještě nabízí desítky volných stání.

10.05: Populární duo bavičů Suchánek a Genzer vítají první návštěvníky obchodního City Parku z pódia, které slouží během programu zároveň jako molo pro módní přehlídky.

9.00: Úderem deváté hodiny se otevírají dveře, desítky lidí se rozptýlili v pasážích City Parku

8.30: Desítky lidí se v chladném ránu mačkají před hlavními vchody do obchodního centra.