Program je přichystaný nejen pro dospělé, ale i pro děti, které si mohou projít pohádkovou cestu, zaskotačit si ve skákacím hradu nebo mohou okusit workshopy. Denní program představí umělce z celé ČR. Vystoupí talentovaná břišní tanečnice Safiju, fenomenální skupiny Prague Conspiracy a Toxique či mistr republiky v yoyování.

Páteční open stage se rozhoří za souboje skupin a jednotlivců. Sobotní noc je potom vyhrazena pro velkolepé ohnivé a světelné show v podání šesti nejlepších skupin Česka a Slovenska, mezi které patří Pyroterra, MagniS nebo Anta Agni. Celý program naleznete na stránkách www.flamingnights.cz nebo na facebook.com/flamingnights.

Lístky na festival si můžete zakoupit na výše uvedené internetové adrese. Zájemci, kteří jsou zdaleka, se tak ke vstupenkám mohou dostat z pohodlí domova. Lístky jsou navíc stále nabízeny za zvýhodněnou cenu. Krom internetu je však můžete zakoupit i v třebíčských kamenných prodejnách v Copy centru Kapucín na Blahoslavově ulici nebo v hotelu Alfa.

„Jinde nezažijete to, co u nás. Proto přijďte a nechte se pohltit úžasnou atmosférou. Chcete se přitom stát součástí nové kulturní tradice v Třebíči a zároveň zakončit prázdniny festivalem, na který ještě dlouho budete vzpomínat? Přidejte se k nám a splňte si oboje," zve na festival hlavní organizátor Michal Halačka.