Před rokem si v Hudebním klubu B odbyla kapela ostrý start, kterému předcházelo půlroční zkoušení a skládání vlastního repertoáru a je to shodou okolností rok, co světlo světa spatřilo první CD Golf Club.

„Letos v říjnu se do nahrávacího studia chystáme opět. Na Vánoce bychom chtěli obě alba vydat jako dvoj CD a uzavřít tak naše golfové začátky,“ prozradil frontman skupiny Vlasta Zahrádka.

Svůj první koncert odehrála pop–corová skupina Le Garden začátkem července. Na jejich vystoupení tehdy přišlo mnoho diváků plných očekávání. Le Garden nezklamali a velmi rychle si získali početnou skupinu příznivců. „Je to poprvé, co pořádáme hudební akci na Polance. Není vyloučeno, že zde nevznikne nová tradice, ať už půjde o narozeninové party Le Garden, či jiné hudební produkce,“ prozradila Eliška Blažková z pořádající D.A.N. agentury.

Kapela Le Garden, která vystoupí ve 22.30 hodin je hlavním tahákem večera. Na své si ale přijdou i příznivci jiných žánrů. Sobotní program doplní třebíčská undergroundová skupina Permon Balet Superstar a rockovější havlíčkobrodský POP–Porn. Závěr večera pak bude patřit raperům DJ LIL Rick + MC C.U.R.W.A. Souběžně s programem na Polance bude od 22 hodin na Béčku probíhat After party v režii DJ LK.

Vzhledem k tomu, že se areál pro hudbymilovnou veřejnost otevře už ve 20 hodin, dojde ke zkrácení otevírací doby koupaliště, a to do 18 hodin. „Samotné vystoupení začne ve 20.30 hodin na ploše před bufetem, prostor kolem bazénů bude uzavřen. Vstupenky na akci v hodnotě sto korun lze koupit pouze na místě konání. Na After párty na Béčku bude vstup zdarma,“ uzavřela Blažková. (len)

Program Le Garden párty

20.00 - otevření areálu pro veřejnost

20.30 – 21.30 - Permon Balet Superstar

21.30 – 22.30 - POP–Porn

22.30 – 24.00 - Le Garden

24.00 – 00.30 - DJ LIL RICK + MC C.U.R.W.A.

Hudební klub B

22.00 - After párty DJ LK
Hostem on-line rozhovoru Třebíčského deníku bude zpěvák skupiny Vlasta zahrádka položit mu dotaz můžete ZDE.