Cirkus hostuje od středy 14. června v Třebíči. Jedním z největších taháků cirkusu je mládě tygra ussurijského. Narodil se 25. dubna 2017 v Plzni. Návštěvníci se mohou s malým tygříkem vyfotit a pohladit si ho. „Během tří let jde o šestadvacátého narozeného tygra. Tolik mláďat tygra se nenarodilo v českých zoologických zahradách za posledních 40 let,“ říká Joo. Podle něj je to tím, jaký mají v cirkusu vztah ke zvířatům a jak s nimi zachází. „Zvířata se nesmí nudit, musí být v pohodě a musíte si s nimi hrát. Cestování jim zase tolik nevadí, naopak jim to prospívá,“ myslí si známý milovník tygrů.

Do Třebíče přivezl cirkus nový program plný překvapení s artisty z celého světa a slibuje vystoupení, která ještě nikdo v České republice neviděl. Například artistické vystoupení na zdravotních míčích je úplná novinka. Stejně tak mají v programu i provazochodce, který se představil v pořadu Československo má talent. Návštěvníci se mohou až do neděle těšit také na papoušky, hady, krokodýly, šelmy a třeba i opice.

Ve všední dny a v sobotu začíná dvou a půl hodinové představení v 17.30 hodin, v neděli je potom už od 11.00. Zájemcům principál Jaromír Joo osobně podepíše svoji knihu Zpověď principála.