Jedno z mnoha setkání proběhlo v září, kdy pozvání na školkovou zahradu dostali rodiče, sourozenci i kamarádi. Děti si vyzkoušely odvahu při hledání v hmatovém pytli, při cestování na kartonovém velbloudovi, zajezdily si s vydatnou pomocí rodičů na lopatách a kotouči, vyzkoušely si tenisový trénink s opravdovými trenéry a obratnost s pomocí třebíčských mažoretek a další aktivity. „Rádi přijali naše pozvání také senioři z třebíčského pečovatelského domu na Myslbekově ulici, z nichž se někteří též do aktivit zapojili,“ dodává Zuzana Jará.

Nechyběl ani ohýnek, tradiční opékání špekáčků, báječnou náladu umocnil ještě pan učitel Petr Gross ze ZUŠ se svojí harmonikou, s kterým si všichni s chutí zazpívali a na úplný závěr nechybělo ani nostalgické vzpomínání s táborákovými písničkami. Všichni odcházeli spokojeni, plni dojmů z báječně stráveného odpoledne.

Další společná akce je za dveřmi. V úterý 3. prosince v Mateřské školce Benešova chystají slavnostní rozsvícení vánočního stromku a zahájení adventu. Samozřejmě nebudou chybět senioři z okolních pečovatelských domů. „Společně s dětmi a rodiči budeme vyrábět malé dárečky a přáníčka pro seniory. V 16.30 hodin bude následovat venku před školkou rozsvícení, doplněné koledami a malým občerstvením,“ pochlubila se Zuzana Jará.

Od roku 2021 k potvrzení plateb nestačí tak jako dosud pouhé ověření přes kód odesílaný bankou SMS zprávou.
Podvodníci se činí, pozor na nákupy v e-shopech