Získala jste titul Miss Agro 2011 a třetí místo na Miss chmele. Teď odjíždíte do Thajska se skupinou českých děvčat, s nimiž se utkáte o titul Česká Miss 2012. Nakolik se se svými soupeřkami znáte a jak vnímáte konkurenci?

Zatím jsme neměly moc možností se pořádně seznámit a poznat. Jistě to v Thajsku doženeme. Myslím, že by z nás mohla být dobrá parta.

Když se dnes díváte s odstupem na svoji vůbec první soutěž miss, jaká pro vás byla? Kdo vás tehdy podnítil k tomu, abyste se do soutěže miss přihlásila?

Na svoji první soutěž vzpomínám hrozně ráda. Bylo mi 15 let, když ke mně přišla babička s vystřiženým článkem z novin, že bych se mohla prihlásit do soutěže Slečna roku, pořádané časopisem Dáma. Tak jsme nafotily s maminkou na zahradě fotky. Vybrali mě do finále. Čekal mě tam pohovor s porotou, ještě teď si živě vzpomínám, jak se mi klepal hlas.

Své tělo evidentně udržujete v dobré kondici. Co vám v tom pomáhá?

Velmi ráda chodím do fitka. Když mám čas přes léto, pak klidně i každý den. Ale ke správnému cvičení patří i správný stravovací režim. V tom mi hodně pomáhá přítel. Sestavil mi nejeden jídelníček. Pak už se toho člověk musí jen držet. Ze všeho nejvíc má vliv, na to, jak se cítím, nálada. Když mám plno elánu a energie, cítím se i fyzicky mnohem líp.

Co vás na modelingovou dráhu láká? Máte v tomto oboru nějaký svůj vzor?

Ráda bych šla ještě na nějakou módní přehlídku, ale ze všechno nejvíc mě baví a naplňuje kreativita ve fotomodelingu. Tím směrem bych se chtěla ubírat. A kdo je mým vzorem? Topmodelka Gisele Bundchen. Ale to už je jiná liga.

Studujete vysokou školu. Můžete přiblížit váš zvolený obor a něco z vašich plánů do budoucna ve studiu a modelingu?

Studuji obor Produkční a okrasné zahradnictví. Letos mě čeká dokončení bakalářského studia a dál bych chtěla navázat na obor Zahradní tvorba ve studiu magisterském. Škola je pro mě na prvním místě. Věřím ale, že se studium i modeling dá skoloubit dohromady a jednou ze mě bude buď modelka, která umí navrhovat zahrady nebo zahradnice, které se odreagovává modelingem.

Ráda podnikáte víkendové poznávací výlety do zahraničí. Která místa vám učarovala, že vás láká opět je někdy navštívit?

Po Praze je mým nejoblíbenějsím Evropským městem Paříž, tam se velmi ráda vracím a stále budu. Loni jsem navštívila Edinburg. Historií i přírodou mě okouzlil natolik, že bych neváhala tam odjet znovu. Na seznamu plánů do budoucna je rozhodně ještě Ženeva, Amsterdam a Berlín.

Cestování i soutěže miss vyžadují dobrou jazykovou vybavenost. Jak jste na tom s jazyky vy?

U mě je angličtina na denním pořádku a tou se naštěstí domluvím všude. Mám-li ale příležitost oprášit francouzštinu, tak se nebojím a dám přednost francouzštině před angličtinou.

Jste více po mamince nebo po tatínkovi? A co na vaše „missí“ soutěžení říkají doma?

Já jsem si vzala od každého něco. Podobou jsem spíš po tatínkovi, ale projevem a upovídaností po mamince. Doma mám podporu ze všech stran, ale bereme to s nadhledem.

Berete si s sebou nějaký talisman pro štěstí?

Společně jsme s holkami prošly úpravou vlasů. Osobně jsem šla na menší nákup kosmetiky, plavek, krémů na opalovaní. Vždy a všude mám u sebe prstýnek od babičky, ten mi přináší štěstí.