Předchozí
1 z 6
Další

Znojemská ulice.Znojemská ulice.Zdroj: Město Třebíč

Znojemská ulice

Opravy dvou kanalizačních poklopů. Ve Znojemské ulici bude od 29. dubna od 7.00 do 1. května do 20.00 uzavřena polovina kruhového objezdu. Provoz bude řízený semafory. Pracovat se bude také u výjezdu z Třebíče na Střítež za kruhovým objezdem. Silnice tam bude průjezdná s omezením.

Náhradní termín v případě nepříznivého počasí je od 6. května od 7.00 do 8. května do 20.00.

I přes zákaz někteří řidiči do Jungmannovy ulice vjíždějí.
VIDEO: V centru Třebíče uzavřeli vytíženou ulici, řidiči na zákaz vjezdu nedbali

Martinské náměstí.Martinské náměstí.Zdroj: Město Třebíč

Martinské náměstí a ulice Hasskova a Kotlářská

Rekonstrukce Martinského náměstí, Hasskovy a Kotlářské ulice. Na Martinském náměstí a v Hasskově ulici bude úplná uzavírka od 2. května do 31. prosince 2023. Kotlářská ulice bude uzavřena ve dvou etapách, v termínu od 2. května do 30. listopadu.

Město nechá v lokalitě zrekonstruovat vodovod, kanalizaci, veřejné osvětlení a metropolitní sítě. Lidé se v místě dočkají také opravy povrchů silnic a chodníků, sadových úprav a nového mobiliáře.

Počátkem května vjedou do Hasskovy ulice v Třebíči stavební stroje. Po revitalizaci tu ale mají zůstat i zdejší typické kočičí hlavy a šatovská dlažba.
Do centra Třebíče opět vjedou stavební stroje. Nejdříve rozkopou Hasskovu

Masarykovo náměstí - první etapa.Masarykovo náměstí - první etapa.Zdroj: Město Třebíč

Křižovatka Masarykovo náměstí

Úprava světelné křižovatky na Masarykově náměstí. Výkopové práce pro umístění nového semaforu s nejmodernější technologií začnou v místě od 2. května 7.00. Hotovo by mělo být 18. června o půlnoci.

V první etapě, od 2. do 20. května, nebudou funkční semafory, provoz bude možný pouze jedním směrem. Nebude se moci jezdit ve směru od hlavní pošty. Ve směru z Bráfovy třídy bude možné do ulice Bedřicha Václavka odbočit.

Na hlavním tahu Třebíči chybějí semafory.
Zvýšené nebezpečí na průtahu Třebíčí: před gymnáziem chybějí semafory

Masarykovo náměstí - druhá etapa.Masarykovo náměstí - druhá etapa.Zdroj: Město Třebíč

Od 20. května budou zprovozněny semafory a průjezd křižovatkou (z ulice Bedřicha Václavka) již bude možný, pouze s dopravním omezením a uzavírkou chodníku. Po celou dobu prací bude uzavřen přechod pro chodce u Pasáže i přechody v křižovatce z ulice Bedřicha Václavka.

Ulice Pod Zámkem.Ulice Pod Zámkem.Zdroj: Město Třebíč

Ulice Pod Zámkem

Beer house 2023. Od 18. května 7.00 do 21 května 20.00 bude zavřená příjezdová silnice na Podzámeckou nivu a parkoviště, v ulici Pod Zámkem.

Třebíčská ulice Pod Zámkem dostává nový povrch.
Třebíč jako Zvonokosy. Město buduje v ulici Pod Zámkem záchodky a k nim silnici

Západní část Karlova náměstí.Západní část Karlova náměstí.Zdroj: Město Třebíč

Karlovo náměstí

Sobota v pohybu. V sobotu 20. května bude od 13.00 do 17.00 zavřená západní část Karlova náměstí. Vjezd na náměstí a na parkoviště Jejkovskou branou bude v normálním režimu.

Ilustrační foto
Řidič náklaďáku nacouval v Třebíči do seniora. Ten skončil v nemocnici