Uzavírka parkoviště u zimního stadionu

Oprava zimního stadionu ovlivňuje především parkování v dané oblasti. „Firma zde má zřízené staveniště a stadion bude rozšířen. Proto bude až do 30. dubna příštího roku parkoviště za zimním stadionem uzavřené,“ vysvětlila mluvčí třebíčské radnice Irini Martakidisová.

Uzavírka parkoviště u zimního stadionu.Uzavírka parkoviště u zimního stadionu.Zdroj: Město Třebíč

Oprava silnice v ulicích J. Suka a Jindřichova

Od 6. května dělníci opravují silnici v ulicích J. Suka a Jindřichova. Frézování staré vozovky a přípravné práce v podobě úpravy kanálů na dešťovou vodu a obrubníků probíhají za provozu s omezením.

Na začátku druhé poloviny května, ale bude silnice úplně uzavřená. Od pátku 17. května do neděle 19. května tam budou dělníci pokládat nový asfalt. Jak to bude s autobusy MHD najdete ZDE.

Oprava silnice v ulicích J. Suka a Jindřichova.Oprava silnice v ulicích J. Suka a Jindřichova.Zdroj: Město Třebíč

Uzavírka parkoviště na Podzámecké nivě

Ve středu 8. května bude od druhé hodiny odpoledne do osmé hodiny večer zavřené parkoviště na Podzámecké nivě. Kvůli akci Oslavy osvobození.

Uzavírka parkoviště na Podzámecké nivě.Uzavírka parkoviště na Podzámecké nivě.Zdroj: Město Třebíč

Uzavírka Karlova náměstí – Sobota v pohybu

V sobotu 11. května bude od jedné hodiny po poledni do sedmnácté hodiny úplně uzavřeno Karlovo náměstí. Důvodem uzavírky je akce Sobota v pohybu, spojená s běžeckými závody v centru města. Jak to bude s autobusy MHD najdete ZDE.

Uzavírka Karlova náměstí – Sobota v pohybu.Uzavírka Karlova náměstí – Sobota v pohybu.Zdroj: Město Třebíč

Uzavírka Karlova náměstí – Pivní slavnosti

Od 15. do 19. května bude zavřená západní část Karlova náměstí. Budou se tam konat Pivní slavnosti. Jak to bude s autobusy MHD najdete ZDE.

Uzavírka Karlova náměstí – Pivní slavnosti.Uzavírka Karlova náměstí – Pivní slavnosti.Zdroj: Město Třebíč