Online reportáž

„Můžu jen radit, chovejte se ukázněně. Posilujte imunitní systém,“ říká paní Ludmila. Zákazníci už zcela vykoupili jednu z nejúčinnějších preventivních bylin na zvýšení imunity, echinaceu. Čili třapatku nachovou.

Na Vysočině se zatím u žádného z pacientů nákaza virem koronavirus COVID-19 nepotvrdila.
V Třebíči testovali prvního pacienta na koronavirus. Podezření se nepotvrdilo

„Doporučuji ji celkově v období nachlazení a chřipek. Třapatka a lichořeřišnice jsou nejsilnější likvidátory bakterií, virů a plísní. Posilují imunitní systém přirozenou cestou. I děti je mohou brát,“ podotýká bylinkářka.

Používejte selský rozum

Její další radou je změna životního stylu. Nepřehánět to se sladkým a mléčnými produkty. A používat zdravý selský rozum.

Letošní rok bude podle paní Ludmily plný emocí. „Mnoho lidí bude vystaveno konfrontaci, abychom se naučili respektovat a přijímat druhé. Každý si bude muset sáhnout do svědomí, poopravit své předsudky, své myšlení a stát se tolerantnějším vůči ostatním.“

Rekonstrukce Církevního chrámu svaté Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou.
VIDEO: Jako když se tlačí na pomeranč. Kopule se pod lucernou bortí

Katastrof prý se Česká republika obávat nemusí. Změny lze očekávat na politické scéně, spíše ale až ve druhé polovině roku. „Jsou tam kostlivci ve skříni, kteří vypadnou. Výhledově budou lidé dávat víc a víc najevo svou nespokojenost,“ míní bylinkářka.

Zatímco letošní rok s dvojkami a nulami je z numerologického hlediska pozoruhodný, dnešní přestupné únorové datum žádný velký význam nemá. A konce konců, i ten letošní rok prožije každý z nás jinak, každý podle svého osobního příběhu. „Není dobrý ani špatný rok,“ uzavírá bylinkářka.

Koronavirus
Testy koronavirus v Jihlavě nepotvrdily

Koronavirus v ČeskuZdroj: Deník