Na pořádání turnaje se sponzorsky podílí i většina místních firem. Turnaj vždy patří mezi nejlépe finančně zajištěné turnaje v okrese. Pořadatelům se podařilo oslovit významné sponzory z okresu Třebíč a dále také zahraniční firmy, a díky tomu byly ceny nejhodnotnější za celou historii.

V letošním 28. ročníku, který se konal 30. prosince 2017, se sešlo celkem 23 družstev. V družstvech se objevila celá řada mladších hráčů a dětí, což svědčí o vzrůstajícím zájmu o tento sport. Turnaj zahájil místostarosta městysu Vladislav  Jaroslav Oborný společně s Michalem Kratochvílem, který zastupoval pořadatele, a předseda TJ Vladislav Martin Otruba.

Ilustrační fotografie.
Pyrotechniku používejte ohleduplně a bezpečně, doporučují hasiči

Po dramatickém průběhu zvítězilo družstvo Studánka ve složení Ota Lněnička, Rostislav Musil a Josef Chaloupka, před družstvem Podklášteří ve složení Pavel Havelka, Petr Krátký a Zdeněk Veselý. O vítězi rozhodl dramatický boj až v závěrečné čtyřhře, který nakonec vyzněl lépe pro družstvo Studánka.

Celý turnaj proběhl v přátelském duchu a těšil se velmi vysoké návštěvě diváků z Vladislavi, Náramče, Třebíče a okolí. Již nyní se těšíme na příští ročník, který jistě přinese mnoho skvělých cen a sportovních zážitků.

Vladimír Horký