Čeští Kiss vznikli v roce 2000 a za sebou mají bezpočet vystoupení. Na začátku to tak ale vůbec nevypadalo. „Dali jsme se dohromady když nám bylo 14 nebo 15 let jen na pár vystoupení. A pak přišel nápad vystupovat jako revivalová skupina,“ říká jeden z členů kapely Martin Malík. Proč padla volba právě na skupinu Kiss? „Prostě máme jejich muziku rádi, líbí se nám i jejich styl prezentace, je pro diváka atraktivní. Většina členů to bere jako zábavu a taky jako příjemné zpestření našeho kapesného,“ míní Malík.

Své umění Kiss Czech Company předvedli už v mnoha městech republiky. Na svých cestách zavítali i do zahraničí. Kromě Slovenska je mohli vidět diváci například i v Holandsku. Na letošní letní sezónu plánují rozšířit své aktivity do Německa.

V třebíčském Klubu B čeká na diváky zhruba dvouhodinová show, na které zazní dvacítka neznámějších hitů z tak zvaného maskovacího období kapely Kiss. Kromě muziky diváky pobaví světelné a pyrotechnické efekty a dokonce i plivání krve z úst jednoho z muzikantů. Samozřejmě nebudou chybět přesné kopie kostýmů ani výrazně nalíčené obličeje účinkujících.