„Konečně jsme proměnili šance. Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem, v prvním poločase jsme tak tři tutovky nedali,“ vrátil se k zápasu trenér Jiří Cerhan, který byl pochopitelně spokojen: „Kluky musím pochválit, zahráli dobře. My jsme podali dobré výkony už v předešlých zápasech, jen nám chyběly góly. Tentokrát nám to tam ale napadalo.

Kamenice na vítězství zadělala hned v úvodu. V 10. minutě se trefil Josef Hadrava, v 35. minutě už to bylo jeho zásluhou 0:2. Hosté herně dominovali a nic na tom nezměnil ani úvod druhé půle. To z penalty snížil Pohnětal. „Penalta byla. Náš bránící hráč tam přiběhl pozdě, soupeře podkopl,“ je férový Jiří Cerhan.

Domácím to ale moc nepomohlo. Sice se výsledkově dostali na dostřel, ale herně byla dále lepší Kamenice. Její převahu umocnila červená karta Karla. Přesilovka v posledních dvaceti minutách hosty postrčila k jednoznačnému vítězství. Po šesti minutách jí využil Dejmek, pak se v krátkém časovém sledu do listiny střelců zapsali Tadeáš Zahradník a Filípek. „Myslím si, že bychom se prosadili i proti jedenácti. Kluci hráli opravdu dobře, na soupeři bylo ve druhém poločase znát, jak mu docházely síly,“ všiml si Cerhan.

Kamenice se v tabulce posunula na šestou příčku. V sobotu bude hostit Třešť, se kterou bude hodně těžké pořízení. Tým z Jihlavska je po čtyřech kolech bodově stoprocentní.