TROUBSKO - OKŘÍŠKY 4:4
Od začátku byly hostující fotbalistky lepší. Jenomže ve 13. minutě se po dlouhém nákopu a následném závaru před brankou nejlépe zorientovala Debora Cardoso a poslala Troubsko do vedení. Okříšky dále dobře kombinovaly, ale obrana soupeřek je do žádné velké šance nepustily a několik dobrých střel z dálky se mezi tři tyče nevešlo.

Na začátku divokého druhého poločasu se podařilo vyrovnat Laušové. Za dvě minuty domácí hráčky kopaly penaltu za ruku kapitánky Matyášové a Černá jim vrátila vedení. Hostující družstvo ale přispěchalo s rychlým vyrovnáním po samostatném úniku Laušové. Troubsko se pak dostalo do dvoubrankového vedení a vypadalo to že zápas dovede do vítězného konce.

„Singrovka je takový železniční poklad, který je nyní nasazený na jemnické trati,“ popsal Martin Kouřil.
OBRAZEM: Trať do Jemnice má železniční poklad a nádraží opravené záchody

Jenže okřešská děvčata se nevdala a posledních dvacet minut na hřišti naprosto dominovala. Snížení přišlo po přímém kopu a z následné dorážky Laušová dovršila hattrick. Vyrovnat se hostům povedlo minutu před konce kdy po kombinaci Nováková-Kazatelová-Dočekalová byla na konci celé akce opět Laušová a vystřelila Okříškám první jarní bod.

Góly: 13. Cardoso, 52. a 66. Černá (první z PK), 66. Matýsková – 50., 55., 72. a 90. Laušová. Rozhodčí: Popelák. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Okříšky: Kremláčková – Matyášová, Neumannová, Dočekalová, Minářová – P. Pospíšílová, Nováková, Poláková, Hortová – Laušová, Kazatelová. Střídaly: A. Pospíšilová, Horvátová, Papírníková.

Ostatní výsledky 14. kola: Medlánky - Jevišovice 9:0, Líšeň – FKM Jihlava 3:1.