Proč jste se přihlásila do soutěže Miss Academia?


O tom, že jsem přihlášená v soutěži Miss Academia, jsem se dozvěděla až v momentě, kdy mi přišel e-mail s pozváním na konkurz do Prahy. Byla jsem velmi překvapená, přihlásila mě totiž kamarádka, aniž bych o tom věděla.


Slyšela jste do té doby už o této soutěži?


V té době jsem moc netušila, o jaký druh soutěže se vlastně jedná. Jen jsem si matně vzpomněla, že jsem nějaké upoutávky viděla v autobusech. Ale už tenkrát jsem si říkala, že je koncept soutěže zajímavý.


Čím se toto klání liší od podobných soutěží krásy?


Tato soutěž se liší v tom, že kromě klasické promenády v plavkách byl její součástí i test logického myšlení a všeobecných znalostí. Na tuto část byl kladen docela velký důraz, takže ne všechny pěkné slečny postoupily do finále.


Letošní ročník Miss Academia se nese v duchu antického Řecka. Jak se vám líbilo focení a natáčení inspirované touto dobou?


Focení i natáčení medailonků jsem si moc užívala. K dispozici jsme měly krásné šatky a doplňky v antickém stylu. Kadeřnice i vizážistky byly moc šikovné a všechny holky vypadaly perfektně.


Máte už nějaké zkušenosti s modelingem?


Mám za sebou pár přehlídek a focení pro jedno obchodní centrum v Brně. Jinak si příležitostně přivydělávám jako hosteska na různých akcích. Byla jsem i na veletrzích v zahraničí, takže mi je tato zkušenost i přínosem v mém studiu. Navíc myslím, že při škole je to velmi vítaná a dobře placená forma brigády.


Studujete vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch, takže předpokládám, že ráda cestujete. Máte nějakou vysněnou zemi, kterou byste chtěla navštívit?


Ano, cestování je mým velkým koníčkem. Tento rok se chystám za prací do USA a do budoucna bych se chtěla podívat například na Kubu. Ráda bych také procestovala Brazílii, Indii a Japonsko.