Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

E.ON nabízí Jistotu až do roku 2011

Vysočina - Společnost E.ON oznámila, že přináší jistotu letošních cen elektřiny.

20.1.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační: ElektrinaFoto: VLP

Jako bonus navíc nabízí týdenní spotřebu zdarma v podobě nového produktu „Jistota 2010“ pro příští rok společnost E.ON zákazníkům, kteří si v termínu od 19. ledna do 31. března sjednají na rok 2010 fixní cenu elektřiny. „Rád bych zdůraznil, že fixace se vztahuje na kompletní platbu, nikoliv jen na cenu elektřiny. E.ON tím tak bere na sebe riziko možného navýšení tzv. regulovaných položek, jako je například poplatek za distribuci a výrazně se tím liší od srovnatelných nabídek svých konkurentů na trhu,“ vysvětlil předseda představenstva E.ON Energie, a.s., Michal Šafář.

Společnost E.ON nabízí produkt, který dává i malým a středním podnikatelům jistotu v plánování nákladů na rok 2010. Reaguje tím na vývoj cen energií hospodářskou krizi v roce 2008. Stávající zákazníci, kteří využívají společnost E.ON jako svého obchodníka a distributora, tak mají možnost obrátit se od dnešního dne na kontaktní místa společnosti a požádat o uzavření smlouvy na produkt Jistota 2010.

Veškeré potřebné informace zákazníci naleznou na internetových stránkách společnosti www.eon.cz (pro zákazníky ze segmentu domácností pod odkazem: http://www.eon.cz/cs/customers/citizen/power_products/products.shtml; pro zákazníky ze segmentu malí a střední podnikatelé pod odkazem: http://www.eon.cz/cs/customers/companies/power_products/index.shtml) nebo na zákaznické lince 840 111 333. V případě, že zákazník zvolí elektronickou formu objednávky na e-mailové adrese info@eon.cz stačí, aby uvedl své jméno, číslo místa spotřeby či adresu a e-mailové a telefonické spojení.

Se zákazníkem, jenž se rozhodne pro produkt Jistota 2010, bude uzavřena nová smlouva s výpovědní lhůtou 12 měsíců a po skončení termínu platnosti smlouvy zákazník automaticky přejde na svůj původní produkt a standardní výpovědní lhůtu 3 měsíců.

„I když je nabídka zatím časově omezena, uvažujeme v případě velkého zájmu a dalšího příznivého vývoje na trhu s elektřinou o jejím prodloužení,“ doplnil Michal Šafář.

20.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Třebíčští Snipeři vyloupili Bystřici

Ilustrační foto

Tři roky zákazu činnosti. Ochránce zvířat Ondráček se však k soudu nedostavil

Martin Lank: Největší klad programu Realistů je jeho reálná splnitelnost

Jihlava - Jedním z největších překvapení voleb před čtyřmi lety na Vysočině byl poslanecký mandát pro Martina Lanka. Ten kandidoval za hnutí Úsvit a získal více hlasů než poslankyně za ODS. Do voleb jde Martin Lank i letos, a to na kandidátce Realistů

Předseda strany nemůže zůstat za bukem, říká Jan Veleba

Vysočina - Jediný předseda celostátní strany z Vysočiny Jan Veleba jde i do těchto voleb. Je lídrem Strany práv občanů (SPO) pro Vysočinu.

Mladý muž napadl v parku ženu ležící na lavičce

Třebíč - V parku na Gorazdově náměstí v neděli po půlnoci čtyřiadvacetiletý muž napadl a zranil ženu. „Policisté přijali na tísňové lince 158 oznámení, že se z části parku u ulice Smrtelná ozývají rány a křik. V parku policisté nalezli zraněnou ženu, nikdo další se zde nenacházel,“ řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Nejtepleji bylo v září v Dukovanech, nejvíc pršelo ve Velké Bíteši

Třebíčsko, Vysočina - Září bylo oproti průměru neznatelně chladnější. Průměrná měsíční teplota na Vysočině byla 11,4 °C, což představuje odchylku -1 °C od dlouhodobého normálu za období 1981 - 2010.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení