Ve volbách se jim podařilo získat dva mandáty do zastupitelstva. Vítězem voleb se nakonec stalo uskupení Za Myslibořice, vedené dosavadním starostou Milanem Palátem. Ve volbách získalo čtyři mandáty.


„Jsem nadmíru spokojen. Vytvoříme koalici s ODS a uskupením Za rozvoj Myslibořic. Tak budeme mít většinový počet mandátů v zastupitelstvu a větší sílu, než dosud. Tím pádem si myslím, že důchodci vedení panem Petrem Haškou, nebudou mít na vedení obce téměř žádný vliv,“ okomentoval výsledek voleb v Myslibořicích dosavadní starosta a lídr vítězného uskupení Milan Palát. Jak na povolební situaci nahlíží ředitel střediska myslibořického střediska diakonie a lídr „důchodcovské“ kandidátky Petr Haška, který před volbami prohlašoval, že by se spokojil se třemi křesly v zastupitelstvu, se Deníku včera nepodařilo zjistit, nebral telefony.


V sobotním volebním dopoledni zavítal Deník do Myslibořic. Ve volební místnosti ve zdejší knihovně v komisi usedla Barbora Kloudová, která uvedla: „Voliči z diakonie hlasovali už v pátek do přenosné hlasovací schránky, někteří z voličů diakonie přišli i osobně do volební místnosti v knihovně.“