TŘEBÍČ – HUMPOLEC 5:0

Třebíčští mladíci měli od úvodu více ze hry. Ovšem domácí útočník Florián v první šanci zápasu přestřelil branku soupeře.
Hostitelé se v 25. minutě zásluhou Štěpána Svobody ujali vedení.

Třebíčané zvýšili až ve 35. minutě zásluhou Milana Kosteleckehého.

Z kraje druhého dějství domácí zvýšili tlak a ve 48. minutě se po centru Kosteleckého gólově prosadil Petr Florián. Vzápětí jej napodobil jeho spoluhráč z útoku Radek Tůma.

To se změnilo až deset minut před závěrečným hvizdem, kdy dal výsledku konečnou podobu domácí Aleš Palát.

„Utkání bylo jednoznačné a mohlo skončit i vyšším rozdílem. Po herní stránce mohu být spokojen, ale stále nás trápí koncovka,“ hodnotí třebíčský kouč Pavel Franěk.

Góly: Svoboda, Kostelecký, Florián, Tůma, Palát. Rozhodčí: Kučerik. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Třebíč: Němec - Buček, Dvořák, Kolman, Kresa - Kostelecký (70. Válek), T. Novotný, Svoboda, D. Novotný - Tůma (55. Palát), Florián.

TŘEBÍČ – HUMPOLEC 8:0

Hra po vyrovnaném úvodu byla záležitostí domácího celku. Třebíčský Martin Chalupa už v sedmé minutě otevřel skóre. Tentýž hráč o osm minut později zahrával trestný kop a po ukázkové teči Jiří Texl zvýšil na 2:0.

V 16. minutě po trestném kopu Malého a následné dorážce třebíčského Bendy to s hosty vypadalo na ručník – 3:0.

V 51. minutě po Horkého přistrčení Tomášek Válek zvýšil na rozdíl čtyř branek. O dvě minuty později domácí Pavel Malý střelou k tyči zvýšil na 5:0.
Po necelé hodině hry Michal Svoboda po individuální akci zvýšil. Do závěrečného hvizdu Válek dvěma góly zkompletoval hattrick.

„Utkání bylo v úvodních patnácti minutách vyrovnané i přesto, že jsme vedli tři nula. Potom jsme hráli individuálně a oba krajní beci dali gól,“ hodnotí třebíčský kouč Jan Novotný.

Góly: 51., 63. a 76. Válek, 7. Chalupa, 15. Texl, 16. Benda, 53. Malý, 58. Svoboda. Rozhodčí: Kučerik. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 3:0. Třebíč: Ujčík - Svoboda, Richtr, Ustohal, Malý (56. Laš) - Benda, Horký, Texl, Chalupa - Kratochvíl (50. Ondráček), Válek.