Divadelní předplatné na novou sezonu nabídne například Othella v podání Divadla Pod Palmovkou. Slavné Shakespearovo drama o žárlivosti je na programu v únoru.

V dubnu pak přijede do Třebíče kultovní Divadlo Sklep se svým oblíbeným pořadem Besídka.

Květen je vyhrazen Divadlu na Fidlovačce a slavné románové klasice bratří Mrštíků Rok na vsi v mistrné dramatizaci Miroslava Krobota.

Stejné divadlo do Třebíče přiveze i crazy komedii podle známého románu Eva tropí hlouposti. Dvě hodiny emocí a smíchu slibuje komedie Jeana Barbiera V Paříži bych tě nečekala, tatínku s Petrem Nárožným v hlavní roli. A výčet představení uzavírá Činoherní studio Bouře Praha s představením Teď ne! Jean-Claude Islerta.

„Abonentní legitimace pro novou sezonu divadelního předplatného jsou od 8. prosince v prodeji u pokladny Národního domu v Třebíči," upozornila Eva Malá z Městského kulturního střediska v Třebíči.

Uzávěrka předplatného skupiny A bude v pátek 6. února a od pondělí 9. února bude zahájen předprodej případně zbylých vstupenek na první představení skupiny A (Othello).

„Stávajícím abonentům skupiny B budou jejich místa v divadle rezervována od 8. prosince 2014 do 9. ledna 2015. Uzavírání předplatného pro nové zájemce proběhne od 12. ledna do 16. ledna. 2015. Doprodávat se budou zbylá místa, uvolněná stávajícími abonenty. Od 19. ledna příštího roku zahájí předprodej případně zbylých vstupenek na první představení skupiny B, jímž je V Paříži bych tě nečekala, tatínku," vyjmenovala Eva Malá.