ČECHOČOVICE - NEDVĚDICE 4:9

Po velmi dobře odehraném utkání v Moravských Budějovicích přivítaly Čechočovice na svém hřišti Nedvědici, na jejím ledě v první části soutěže překvapivě zvítězily.

Předsevzetí o dobré obraně vzalo brzy za své a ve 12. minutě už na ukazateli svítil stav 0:3 pro hosty. V čase 17: 36 vykřesal naději na obrat Bauer, ale za 12 vteřin po vhazování to bylo znovu o tři branky. Za stavu 1:5 hosté trochu polevili a nejprve Vaněk a po něm Blažek znovu přiblížili domácí na dostřel, ale Nedvědice přidala na obrátkách a nastřílela domácím celkem devět branek.
„Zaspali jsme úvod zápasu, a to rozhodlo“ řekl po utkání útočník domácích Tomáš Winkler.

Branky Čechočovic: 45. a 54. Blažek, 18. Bauer, 38. Vaněk. Rozhodčí: Čech, vyloučení: 10:10, využití 0:1. Třetiny: 1:4, 1:1, 2:4. Čechočovice: Svoboda (12. Vejvoda) - Pyrochta, Kotlan, Špaček, Soukop - Bauer, Blažek, Chloupek- Vaněk, Winkler, Toth - Klouda, Schmidt .


UH. BROD - ČECHOČOVICE 13:5

K utkání do Uherského Brodu odcestovalo se zpožděním pouze deset hráčů a utkání se svým průběhem dokonale podobalo tomu předešlému. I když domácí nebyli tak vyspělým soupeřem jako Nedvědice, doslova hosty v první třetině rozstříleli. Hostům patřila pouze desetiminutovka v polovině zápasu, kdy korigovali hrozivý sedmibrankový rozdíl, ale poslední třetina se hrála opět na jednu branku.

„Opět jsme absolutně nezvládli začátek a v deseti lidech už nebylo o co hrát,“ uvedl k utkání zklamaný útočník Michal Chloupek

Branky Čechočovic: 39., 40. a 49. Bauer, 21. Chloupek, 33. Tůma. Rozhodčí: Kubo, vyloučení: 7:9, využití 2:1. Třetiny: 5:0, 3:4, 5:2. Čechočovice: Svoboda - Kotlan, Ondrůj, Soukup, Klouda - Bauer, Schmidt, Chloupek- Vaněk, Pejchal, Tůma.