Bruslařům bude plocha k dispozici každý den v rozepsaných blocích. Jejich přehled s možností rezervace najdou zájemci na webu.

Ceny jsou stejné jako v minulém roce, tedy sedmdesát korun za jeden blok. Lidé si mohou koupit také permanentku na deset bloků za zvýhodněnou cenu. „Ledovou plochu o rozměrech 20 x 40 metrů si můžete také pronajmout jen pro sebe za dva a půl tisíce korun na hodinu. Tuto možnost si oblíbily především skupiny kamarádů, kteří si chodí zahrát hokej, a firmy pro bruslení svých zaměstnanců,“ doplnil mluvčí Třebíč Nuclears Robert Vávra s tím, že dokáží reagovat i na zvláštní poptávky pronájmu mimo běžný rozpis bruslení.

Klub Třebíč Nuclears, který plochu provozuje, nabízí speciální cenu pro školy. Pro ně jsou vyhrazené dlouhé bloky dopoledne ve všední dny.

Loňské bruslení na Hvězdě

Dorazit mohou i lidé, kteří nemají brusle. „I na ty jsme připraveni a máme pro ně k dispozici brusle ve všech velikostech, které si můžou zapůjčit za symbolickou stokorunu na jeden blok bruslení a vratnou kauci tři sta korun,“ dodal předseda klubu Jan Urbánek.

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT: Strojově upravené běžkařské stopy jsou i na Třebíčsku. Rudíkov přišel s novinkou

Zdroj: Deník/Milan Krčmář