Třebíčsko má v současnosti natural 95 v průměru zhruba o korunu levnější než v první polovině června, kdy se ceny šroubovaly nejvýš.
Nafta pak šla s cenou dolů o koruny dvě.


„No já jezdím hodně, křižuju kraj Vysočina často, myslím, že Třebíčsko má ceny podobné, jako je tomu v ostatních čtyřech okresech,“ poznamenal včera Bohumír Krátký z Jihlavska, který zrovna vycházel se svačinou z třebíčského supermarketu.


Na Třebíčsku 10. června měli nejdráž zřejmě u čerpací stanice Danob Oil v Červené Hospodě. Je tomu tak i nyní, Deník zkontroloval ceny dvaceti benzinek v okrese a tato se drží stále na špici. Natural zde prodávají za 31,90 korun, naftu pak za 33,70.


Při dnešní drahotě lze relativně levné pohonné hmoty natankovat stále v Náměšti, přesto pro nejméně peněz do peněženky sáhnou zákazníci benzinky Čepro v Želetavě. „Máme natural za 30,40 korun a naftu za 32,20,“ uvedla včerejší obsluha. V rámci Vysočiny redaktoři Deníku zkoumali ceny na desítkách benzinek a jako nejlevnější se jeví dvě jihlavské, Petra a Tank-Ono. Na obou platí ceny: natural 28,90 korun a nafta 29,90 korun.


Nejdráže pak je na dálnici, přičemž na Pelhřimovsku s cenou 34,30 za naftu vyčnívá ještě Agrodružstvo Košetice.

Pokud si chcete prohlédnout srovnání cen pohonných hmot z celé Vysočiny, podívejte se zde:

Ceny benzínu na Vysočině:

Ceny benzínu na Vysočině.

Ceny benzínu na Třebíčsku:
Ceny benzínu na Třebíčsku.