Převažovalo ženské publikum, a to od těch nejmenších děvčátek až po zralé dámy, které si už sice s bárbínkami asi nehrají, ale zato na ně mají pěkné vzpomínky. „Měla jsem jich několik. A taky domeček pro Barbie. Moc ráda jsem si s nimi hrála. Ale už radši ani nechci počítat, kolik je to let,“ usmála se Andrea Janoušková, která na projekci přišla ve slušivém růžovém sáčku.

Do růžové šli ale i mnozí pánové. „Je to legrace. A aspoň uděláme holkám radost,“ prohlásil Jakub Vondráček. Ten patřil k partě, v níž každý její člen měl na sobě aspoň něco v této barvě – bez ohledu na pohlaví.

Lidé, kteří přijeli od Českých Budějovic a Jihlavy, museli přestupovat do autobusů.
Začala výluka mezi Třebíčí a Brnem, lidé musejí přestupovat do autobusů

Mnozí diváci kvůli projekci vážili cestu třeba i několika desítek kilometrů. „My přijely až z Moravských Budějovic. Premiéru jsme nestihly, tak jdeme teď. Lístky jsme kupovaly tři týdny dopředu,“ hlásily Vlaďka Janíčková a Veronika Smolová.

Na projekci dorazili ale také lidé z Valče, Velkého Meziříčí, Rudíkova, Dolních Heřmanic, Čáslavic, Hrotovic, Jaroměřic nad Rokytnou, Příložan a mnoha dalších míst. Ti všichni mohou mluvit o velkém štěstí, že vstupenky sehnali. Pasáž totiž byla beznadějně vyprodána.

Zdroj: Deník/Milan Krčmář

Kdo ale nestihl ani toto představení, nemusí truchlit. „Pro velký zájem zařazujeme na nejbližší týdny další dvě promítání. Barbie tak mohou lidé v Pasáži zhlédnout 2. a 15. září,“ informovala ředitelka Městského kulturního střediska Třebíč Nikola Černá.