Výjimkou byly Přibyslavice, které doma nestačily na vedoucí Hrotovice.

PŘIBYSLAVICE - HROTOVICE 0:4

Hosté měli po celou dobu míč častěji v držení a čekali na své šance. Už v sedmé minutě se na velkém vápně prosadil Škoda a střelou k tyči poslal lídra do vedení. Pak mohli domácí odpovědět, ale šance zůstala nevyužita. Poté zazdily tutovku z malého vápna až do továrny Hrotovice. Přibyslavice nezachytily ani úvod druhého poločasu, když v 52. minutě zvýšil z trestného kopu svým druhým gólem Škoda. V 65. minutě přidal třetí branku Hrotovických po penaltě, která byla rozehraná jako nacvičený signál, Salák. A bylo o osudu utkání rozhodnuto. Hosté pečetili jasné vítězství v poslední minutě T. Holoubek.

Góly: 7 a 52. Škoda, 65. Salák, 90. T. Holoubek. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Přibyslavice: Svoboda Plocek, Rozsypal, M. Štveráček, M. Karafiát Mrkvica, Petz (55. Částka), D. Samek, I. Samek (75. Z. Štveráček) Lopatář, Škorpík (65. J. Karafiát). Hrotovice: Slatinský Přepechal, M. Růžička, Pekárek, P. Růžička Furiš (77. Virgl), Škoda, Salák, T. Holoubek Fiala (43. Z. Holoubek), Hrobař.

JAKUBOV - STAŘEČ 1:1

První poločas okresního derby nabídl z obou stran pohledný fotbal. Hosté se ujali vedení ve 13. minutě zásluhou Kylíška a ještě do přestávky srovnal Dvořák. Po změně stran měla ze začátku tlak Stařeč, ale o záchranu bojující Jakubov odolal. Hostitelé měli ke konci několik slibných příležitostí, které ale zůstaly nevyužity, a tak zápas skončil dělbou bodů.

Góly: 27. Dvořák 13. Kylíšek. Rozhodčí: Rosický. Bez karet. Diváci: 65. Poločas: 1:1. Jakubov: Klíma Kafka, Dvořák, Benáček (65. Matušína), Kratochvíl (76. Pospíchal), Smetana, Forman, Šteflíček, Tržil, Kabelka, Soukup. Stařeč: Smetana Lauš, Pivoňka, Pisk, Rambousek (46. Bartušek), Vejmelka, Martenek, Kylíšek (46. Kaňka), Ježek, Petrilák, Vacek.

KŘIŽANOV - ŠEBKOVICE 1:2

V prvním poločase se Křižanov nechal solidně hrajícím soupeřem zaskočit. Rozhodčí sice nejdříve Šebkovicím odpustil pokutový kop, ale pak už se aktivita přesunula hlavně na kopačky borců z Třebíčska. Ve 22. minutě se po chybě obrany dostal do zakončení Dvořák a poslal svůj tým do vedení. O deset minut později skončila v ve stejné síti i tečovaná střela Chytry ze třiceti metrů.

Po změně stran se domácí vzchopili a půl hodiny měli navrch. Z mnoha šancí se ujala jen jedna. Po rohovém kopu se ve skrumáži nejlépe zorientoval Aleš Burian a dorážkou snížil na konečných 1:2.

Góly: 84. A. Burian 22. Dvořák, 32. Chytra. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Šebkovice: Klubal Vejtasa (67. A. Kotačka), Busta, Hrůza, Večeřa, V. Kotačka, Roupec, Chytra, P. Kotačka, Dvořák, Durda (85. Kašpárek).

BYSTŘICE B - STUDENEC 0:0

Utkání v Bystřici mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Duel bez šancí proto skončil zaslouženou bezbrankovou remízou. „Ještě teď mě z toho bolí oči. Nedalo se na to dívat, s fotbalem to nemělo nic společného. Neustále se hrálo jen ve středu pole, překopávalo se to z jedné strany na druhou. Nikdo nic kloudného nevymyslel," štvalo domácího kouče Martina Halušku.

Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Studenec: Pěnčík Vrba, Tretera, P. Strnad, J. Strnad, J. Čonka, K. Mrňa, Rousek, Buršík, Nejedlý, Holoubek.