V Jihlavě hořely kontejnery na odpad, a to hned dva. První se rozhořel před sedmou hodinou večer poblíž městského vlakového nádraží a druhý hned v zápětí o kousek dál na třídě Legionářů. V prvním případě plameny napáchaly škodu za deset tisíc korun, druhý se obešel beze škody.

O půl deváté večer zase jihlavští hasiči vyjeli k ohlášenému požáru osobního auta do Velkého Beranova.. Při příjezdu hasičů už byl automobil Renault Espace celý v plamenech. Při požáru nebyl naštěstí nikdo zraněn, plameny ale na autě napáchaly škodu ve výši 450 tisíc korun. Příčina požáru se vyšetřuje.

Na Havlíčkobrodsku likvidovali ve středu odpoledne hasiči z Chotěboře požár kontejneru a popelnic ve Slavíkově. Při požáru nevznikla žádná škoda.

Hned čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů museli o půl třetí ráno vyjet k ohlášenému požáru v Senožatech na Pelhřimovsku.

V kotelně rodinného domku se vzňal komunální odpad poblíž kotle. Hasiči s jeho likvidací neměli mnoho práce.Na místě zasahovali humpolečtí profesionální hasiči společně s dobrovolnými hasiči ze Senožat, Košetic a Hořic. Při požáru nebyl nikdo zraněn, plameny ale napáchaly škodu za deset tisíc korun.

Na Žďársku zaznamenali hasiči pouze jeden planý poplach protipožárního čidla ve Velkém Meziříčí, na Třebíčsku také likvidovat plameny hasiči nemuseli.