Scénář je přitom stále stejný. K pětatřicetileté ženě přiskočil zezadu neznámý pachatel a vytrhl ji tašku z ruky, poté se dal na útěk k ulici Demlova. „Poškozená pachatele pronásledovala, ale před průchodem na ulici Demlova se ji ztratil z dohledu,“ uvádí mluvčí Policie ČR v Třebíči Marcela Lavická.

Popis pachatele:
Pachatel byl ve věku do dvaceti let, štíhlé postavy, vysoké asi 175 cm, černých delších vlasů. Oblečen byl do světle modré šusťákové bundy a tmavých kalhot. Na zádech měl tmavě modrý batoh.

Policie žádá případné svědky události o informace, které by napomohly násilníka vypátrat. Informace můžete podat na nejbližší oddělení policie nebo přímo na linku 158.

Doporučení od policie:
Především ženám doporučujeme nedávat si do svých tašek žádné cenné věci. Vhodnější je dát si peníze, doklady a klíče od bytu do kapes. Drzot zloděje je velká. Nenoste větší obnosy peněz u sebe. Tašku mějte přes rameno a přidržujte si ji rukou. Pokud vám pachatel kabelku již odcizí, všímejte si jeho vzhledu a směru jeho útěku. Snažte se zapamatovat si různé detaily jeho vzhledu.

O předešlých případech si přečtěte zde.