„V pátek 11. června po osmé hodině večer byla v lokalitě ulice Chelčického žena, která se povalovala v prostoru křižovatky a ohrožovala sebe i dopravu. Byla značně dezorientovaná a neschopná se o sebe postarat,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová. Třiatřicetileté ženě policisté naměřili 1,36 promile alkoholu. Vzhledem k jejímu stavu ji zdravotnická záchranná služba odvezla k dalšímu vyšetření do nemocnice.

O necelou hodinu později vyjížděli policisté do Moravských Budějovic znovu. Tentokrát je přivolali strážníci do ulice Pražská. Na autobusovém nádraží se tam povaloval sedmadvacetiletý muž z Brněnska. „Samostatné chůze nebyl schopen, měl 1,6 promile alkoholu v dechu a skončil na protialkoholní záchytné stanici,“ sdělila Kroutilová.

Zde by měl být kruhový objezd
Nejdřív v Třebíči vylepší cyklostezku, pak postaví kruhový objezd. V červnu

Opilý muž byl navíc okradený o zavazadla. „Když totiž usnul a ležel na chodníku, přišel k němu třiapadesátiletý muž a vzal jeho dvě tašky s věcmi. Při spatření policejní hlídky se ještě snažil odcizené tašky ukrýt, vlivem značné opilosti ale upadl a zranil se,“ pokračovala policejní mluvčí.

Policisté muži, který se snažil druhého okrást, naměřili 3,35 promile. „Po lékařském vyšetření policisté opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici. Tašky se vrátí zpět jejich majiteli,“ prohlásila Jana Kroutilová.