Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ženou regionu je ředitelka novoměstské nemocnice

Žďár nad Sázavou – Ženou regionu 2012 pro Kraj Vysočina se stala ředitelka novoměstské nemocnice Věra Palečková. Ve Žďáře nad Sázavou převzala ocenění z rukou Václava Novotného, vrchního ředitele a vedoucího velkomeziříčského obchodního zastoupení společnosti Kapitol, jež je generálním partnerem soutěže, kterou vyhlašuje Prime Communications.

1.9.2012 1
SDÍLEJ:

Ženou regionu 2012 pro kraj Vysočina se stala ředitelka novoměstské nemocnice Věra Palečková.Foto: Deník/Libor Plíhal

„Ocenění mě velice těší, je to pro mě signálem, že si někdo všiml mé práce," sdělila Věra Palečková. „Překvapilo mě, už když jsem se dozvěděla o své nominaci. Abych pravdu řekla, vůbec jsem nevěděla, že taková soutěž existuje. Ocenění si velice vážím a znamená pro mě velké povzbuzení," je přesvědčena ředitelka novoměstské nemocnice.

Úspěšné ženy

Podle slov Palečkové však krajský titul Žena regionu 2012 pro ni neznamená jenom milé překvapení, ale i závazek do budoucna. „Každá cena sama o sobě představuje nějaký závazek. Vůči sobě i vůči ostatním. V nemocnici jsem od roku 1991, a ať už to bylo na pozici právničky, anebo nyní ve funkci ředitelky nemocnice, vždycky jsem se snažila dělat svoji práci dobře. A i nadále ji chci vykonávat ve prospěch pacientů, zaměstnanců i nemocnice jako takové," vyjádřila se Věra Palečková.

Klání Žena regionu je vyhlašováno od roku 2009 a je určeno pro všechny ženy, které mnohdy dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi. Nominace ze strany veřejnosti byly možné ve čtyřech kategoriích, a to podnikání, politika a veřejná správa, dále vzdělávání, věda a výzkum, nebo zdravotnictví a charitativní činnost a také umění, kultura a sport. Záštitu nad soutěží převzala předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslava Němcová.

Generální partner projektu, společnost Kapitol zajišťující pojišťovací a finanční poradenství, se rozhodla podpořit právě Ženu Regionu 2012, jelikož zastává názor, že ženy, jež jsou rovněž významnými klienty jejich společnosti, je třeba více zviditelnit. „Ženy to mají v kariérním životě podstatně těžší než muži, a pokud se jim podaří dosáhnout významných úspěchů, nezbývá než je obdivovat," uvedl Václav Novotný, vrchní ředitel a vedoucího velkomeziříčského obchodního zastoupení společnosti Kapitol. I v předchozích letech oceněné ženy Vysočiny pocházely ze žďárského okresu. V roce 2010 se v krajském klání stala Ženou regionu vedoucí Charitní ošetřovatelské služby ve Žďáře Anna Janů, loni ředitelka Oblastní charity ve Žďáře Jana Zelená. Deník je mediálním partnerem soutěže.

Autor: Lenka Mašová

1.9.2012 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Nečekaná žeň čekala třebíčské plavce na podzimní ceně Motorletu, zleva David Svoboda, Sára Doležalová, Barbora Seemanová a Marie Magdalena Davidová.

Plavci Spartaku zářili na podzimní ceně Motorletu

Volby na Třebíčsku.

V Okříškách budou u voleb podepisovat petici na podporu obchvatu

Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku. Podívejte se

Čáslavice - Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku se nachází na nenápadném místě nedaleko kostela a hřbitova u Čáslavic. Místo zvané Hanzalův kopeček skýtá zvláště za slunných podzimních dní půvabné rozhledy do všech světových stran.

Zahrádkáři budou vystavovat tradiční druhy i rarity

Třebíč - Zahrádkáři se chystají v Třebíči ukázat své letošní výpěstky. Od pátku do pondělí promění Zahrádkářský dům ve Švabinského ulici v jednu velkou podzimní zahradu. Uskuteční se tam jubilejní třicátá oblastní výstava ovoce, zeleniny, bonsají a léčivých rostlin.

Na kapotu auta před domem někdo vyryl kosočtverec

Třebíč - Kosočtverec někdo vyryl na kapotu auta Nissan Juke, která stálo před domem v ulici Sv. Čecha v Třebíči.

Veletrh vzdělávání představí v Třebíči nabídky škol

Třebíč - Veletrh vzdělávání Didacta se ve čtvrtek 19. října uskuteční v Třebíči. Cílem veletrhu je podat ucelený přehled o vzdělávacích nabídkách škol a uplatnění v praxi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení