Klub, který před pár dny oslavil osmé narozeniny, byl jedním ze čtyř českých měst, kam zavítala kapela v rámci Vymyslená warm up tour 2022. Frontman skupiny Vratko Rohoň jméno města i nedaleký největší most na Vysočině několikrát zmiňoval při komunikaci s publikem.

Zdroj: Deník/Martin Singr

Zazněly přitom hity, které vznikly před více než čtvrt stoletím jako třeba Spomienky na buducnosť týkající se válečného konfliku. „Nemysleli jsme tehdy, že text bude aktuální i po takové době,“ posteskl si Rohoň, který je v kapele od jejího vzniku.

Oblíbený herec vzpomínal v Kavárně Chotěboř nejenom na natáčení Četnických humoresek.
Tomáš Töpfer na Vysočině: oblíbený četník vzpomínal v kavárně nejen na humoresky

Na druhou stranu návštěvníci koncertu slyšeli i cover verzi singlu Vymyslená, slovenské klasiky od skupiny Elán. Diváků, kterých bylo výrazně přes stovku, si koncert skvěle užili, a po hodině a půl slovenského punk rocku pokračovala afterparty až do ranních hodin.

Zábava bude v Music clubu Panorama pokračovat i v poslední měsíc roku. Jana Adamová, která má klub v pronájmu, by veřejnost pozvala na známou Djane Andrea Pomeje, taneční zábavu s kapelou Reflexy a velkolepou Silvestrovskou párty, která bývá třešinkou na konci roku.