Již ve čtvrtek 8. února se od šesti hodin večer uskuteční ve Foyer divadla Pasáž již druhý koncert Kruhu přátel hudby, který nabídne příjemné tóny violoncella v podání čtveřice brněnských profesionálních hudebníků. „Posluchači se mohou těšit na jejich repertoár, který zahrnuje nejen klasickou hudbu, ale také pop, rock, jazz a filmovou tvorbu,“ doplnila vedoucí programového oddělení Městského kulturního střediska Třebíč Eva Malá.

Následující sobotu se představí také amatérští talenti v soutěži Z garáže ke hvězdám. „Jedná se již o druhý ročník soutěže, která je zaměřena především na amatérské skupiny. Lidé pro své favority mohli hlasovat do konce ledna a pět finalistů se představí právě na tomto koncertu, který se koná v sobotu 10. února od tří hodin v Národním domě,“ přiblížila soutěž Eva Malá.

Během měsíce do Třebíče zavítá také spisovatelka, moderátorka a scénáristka Halina Pawlowská se svým pořadem Manuál zralé ženy. Pawlowská svým humorem a vystupováním třebíčské publikum nadchla již dříve a její vystoupení se tak těšilo velké návštěvnosti. Nyní pořadatelé připravují pořad Manuál zralé ženy, na který jsou vstupenky ještě k dispozici.

Stejně jako začátek měsíce, tak i jeho konec bude patřit hudbě. Na své si přijdou tentokrát příznivci bluegrassu, folku a country, které předvedou česko-španělská zpěvačka Kateřina García společně s Malina Brothers v rámci druhého koncertu Hudebního salonu.