pátek 8. července

Sádek
Reflexy
Amfiteátr, 21 hodin.
Známá kapela Reflexy vystoupí večer v sádeckém amfiteátru.

Třebíč
Autogramiáda
knihkupectví Trojan, 17 hodin.
Knihu Čáslavický fotbal byl, je a bude, představí její autor Bohumil Trojan.

Dalešice

Eva a Vašek
Dalešický pivovar, 18 hodin.
Koncert populární dvojice.

Adrex víkend 2011
Dalešická přehrada, celý víkend.
8. ročník Adrex víkendu začne v pátek a potrvá až do neděle. Pro skalní příznivce tvrdé práce a odříkání samozřejmě stále platí možnost přijet již dříve a zúčastnit se letních galejí. Nemění se ani místo, tedy auto kemp Wilsonka.

sobota 9. července

Moravské Budějovice
Proti proudu
Letní kino.
Tento ročník festivalu je jednodenní, ale bez vstupného! Vystoupí Schodiště, Fast Food Orchestra, Vypsaná fixa, Discoballs. Vrcholem bude nejrozjetější kapela festivalu Skyline, dále pražská parta U-prag s Michalem Pavlíčkem. Nachystané jsou v DJ stanech Deadly Viperz a Bifidus Aktif.

neděle 10. července

Sádek
Prázdniny s písničkou
Vinařské středisko Sádek, 14 hodin.
Prázdniny s písničkou se konají v termínech 10. a 17. července, pokračování bude 7. a 21. srpna. Ke zpěvu, poslechu, případně k tanci venku na terase bude vyhrávat oblíbené duo Melodia II Věra a Mirek Čechovi. Všichni, kdo máte rádi moravské písničky, staročeskou muziku a melodie šedesátých, sedmdesátých let, přijďte se pobavit.

Moravské Budějovice
Vzácné setkání Honzy a Františka
Nedvědů
Letní kino, 18 hodin.
Legendární stálice českého folkového, country a trampského stylu – bratři Nedvědové patří k létu. Kdo má rád pohodovou atmosféru a známé songy písničkářů, je vítán.