TŘEBÍČSKO

Krampuslauf v Okříškách
Kdy: sobota 18. listopadu od 18.11
Kde: Okříšky, Stará Osada
Za kolik: vstupné zdarma
Proč přijít: Skupina Krampus Ericius se v sobotu chystá na Krampuslauf s účastí rakouských Krampusů. Průvod projde Starou Osadou. Průvod startuje od 18.11 od kulturního domu směrem Stará Osada. Letos přislíbilo účast na padesát krampusů a dalších kostýmovaných postav. Součástí bude i ohňová show Lumox a překvapení.

Zdroj: se souhlasem Krampus Ericius

Krampus v Moravských Budějovicích
Kdy: sobota 2. prosince od 18.00
Kde: Moravské Budějovice, náměstí Míru
Za kolik: vstupné zdarma
Proč přijít: Čtvrtý ročník průvodu chystá Theatro Špeluňka, která zve místní i návštěvníky na příchod svatého Mikuláše, kterého doprovodí Krampusové z Česka a Slovenska.

Zdroj: Youtube

Další Krampus a čertovské akce:

JIHLAVSKO
18. 11. od 16.00
- Krampus fire show Polná, pořádá skupina Krampus Vysočina na Husově náměstí. Účast dvě stě padesáti až tři sta nejrůznějších čertů a originálních masek. Přijedou skupiny nejen z České republiky, ale i Rakouska, Německa a Švýcarska. Akci doplní bohatá doprovodná show, soutěže a také stánky s občerstvením.

Zdroj: Marie Závodná


17. 12. od 16.00 - Krampus fire show na Březinkách v Jihlavě, pořádá skupina Krampus Vysočina. Lidé se mohou těšit na průvod originálních masek, účast přislíbily i další skupiny z České republiky. V doprovodném programu vystoupí i polenská skupina Novus Origo.
16. 12. - zámek Brtnice - s účastí skupiny Krampus Ericius - Peklo ve sklepení
2. 12. od 17.30 - Průvod čertů v Krahulčí - První ročník Čertovského průvodu v Krahulčí s doprovodným programem v podobě jízdy v pekelných strojích a s možností vyfotit se ve fotokoutku

PELHŘIMOVSKO
2. 12. od 16.00 - Krampus show v Počátkách u sokolovny v Tyršově ulici. Show začne vystoupením Základní umělecké školy Počátky, poté ve třičtvrtě na pět přijede Mikuláš s andělem a bude rozsvícený vánoční stromeček u Sokolovny. Poté od pěti hodin projdou se svou show členové Krampus Vodňany. Bude možné se s nimi i vyfotit. Vstupné pro děti od šesti let je 100 korun.