Čtveřice mužů v černém, jak se 4TETu často říká, se na Třebíčsko vrací poněkolikáté a stejně jako před lety je jejich vystoupení téměř vyprodané.


Není divu, vhodně zvolený repertoár, vynikající interpretace a bravurně sladěné hlasy a nápaditá choreografie dodává jejich koncertům punc originality a výjimečnosti slibující nezapomenutelný zážitek.


Letošní koncert bude přece jen od těch minulých poněkud odlišný. „Pro diváky jsme si připravili novou verzi našeho vystoupení, která měla svoji premiéru vloni v září v pražském Divadle Kalich. Její součástí jsou nejen nově nastudované skladby, skeče, choreografie, světelné efekty ale i pár magických triků pocházejících z dílny Davida Copperfielda,“ prozradil manažer 4TETu Petr Baláž.


Do pěveckého listu se zařadila Je jaká je Karla Gotta, Holubí dům Jiřího Schelingera, Imagine Johna Lenona, Prstýnek, známá píseň z filmové pohádky Princezna se zlatou hvězdou či novinka z dílky Hapka – Horáček Havrani na sněhu. Závěr koncertu bude patřit Trilleru Michala Jacksona.


Svou historii začal 4TET psát v roce 2002, kdy se pánové Jiří Korn - baryton, David Uličník - tenor, Dušan Kollár - bas a Jiří Škorpík – baryton, domluvili na společném vystupování.


Kvalitní nastudování a bravurní zpěv, který podtrhují výborně sladěné hlasy je vynesli, a to zcela po právu, na výsluní posluchačského zájmu. 4TET má za osm let své existence na svém kontě tři CD, zlatou a platinovou desku a bezpočet televizních vystoupení.


Třebíčské publikum se na vokální kvartet 4TET může těšit v úterý 26. října od 19 hodin v divadle Pasáž.