Po jarním Velkém třebíčském cirkusu v němž se představila celá řada špičkových umělců je tu další pořad, jenž nabízí řadu obdivuhodných výkonů. Tentokrát se návštěvníci mohou připravit na pořádnou dávku žonglérských a artistických čísel nejen samotného organizátora, ale i jeho hosta.

„Pozval jsem k účinkování jednoho ze svých dobrých přátel, Alexandera Schnellera z Rakouska,” řekl organizátor vystoupení Milan Ošmera. „Svým unikátním vystoupením bude reprezentovat rakouskou artistiku, ve své zemi patří v současné době k jedněm z nejlepších,” doplnil Ošmera.

A na co se malí i velcí návštěvníci mohou těšit? Připravena je nejen tradiční ekvilibristika s kužely, ale i s fotbalovými míči, kterou si žongléři ztíží balancováním na obrovské kouli. Chybět nebude pirátské vystoupení s ohňovou show chození po skle a iluze, během níž zmizí hlava dobrovolníka. Pro zájemce o vystoupení, kteří nemají možnost dostat se do Starče, bude k dispozici zdarma autobus, který vyjíždí ze zastávky v Borovině Za Rybníkem v 16.15 hodin se zastávkami v Červené Hospodě v 16.20, Čechočovicích v 16.25 a v Mastníku v 16.30 hodin.

Zábavná předvánoční show začíná ve Starči zítra, úderem 17. hodiny.