OBRAZEM: XIV. slavnosti piva v Třebíči

Třebíč - Dvoudenní maraton piva i navzdory nepříznivému počasí přilákal na třebíčské Karlovo náměstí tisíce lidí.

OBRAZEM: Třebíčské slavnosti piva začaly

Třebíč - Čtrnáctý ročník Třebíčských slavností piva začal. První návštěvníky neodradilo ani chladnější počasí a možnost dešťových přeháněk. Organizátoři očekávají až dvacet tisíc lidí.

K rockerovi pivo patří, shodují se hudebníci

Třebíč /ROZHOVOR/ - Na letošních XIV. Třebíčských pivních slavnostech si přijdou na své i všechny generace milovníků místního rocku. Jedna ze scén bude určena výhradně kapelám z Třebíče a okolí. Představí se na ní jak legendy, tak i stálice a nové formace místní hudební scény. Deník pro vás připravil minirozhovor s pěti zástupci kapel napříč generacemi.

Úroveň pivních slavností stále roste

Třebíč /ROZHOVOR/ - Již čtrnácté Třebíčské slavnosti piva vypuknou v pátek na Karlově náměstí. Pro návštěvníky bude připraveno asi šedesát druhů piva dvaceti různých značek. Hlavními kulturními hvězdami pak budou Iveta Bartošová, Marek Ztracený, Peter Nagy se skupinou Indigo, Turbo a Walda Gang. Novinkou letošního ročníku je Regionální stage. Čtenáři Třebíčského deníku se mohli ptát Elišky Blažkové a Zuzany Nassifové z agentury D.A.N. production, která pořádá Třebíčské pivní slavnosti v on-line rozhovoru. Zde je výběr nejzajímavějších otázek.

Restaurace U Fleků dorazí na Pivnosti

Třebíč - Už po několikáté v řadě si na letošních Pivních slavnostech budou moci návštěvníci vychutnat naprostý pivní unikát – Flekovskou třináctku. Tento druh piva je k dostání pouze v Pivovaru a Restauraci U Fleků a jednou za rok právě na Třebíčských pivních slavnostech.

Slavnosti piva očekávají až dvacet tisíc lidí

Třebíč - O bezpečnost se na třebíčských Pivních slavnostech o tomto víkendu postará profesionální bezpečnostní agentura plus pořadatelé – agentura D.A.N. production ve spolupráci s Městskou policií a Policií ČR.

Karlovo náměstí zůstane až do neděle pro auta zavřené

Třebíč - Jako každoročně musí řidiči během konání Pivních slavností počítat s dopravními komplikacemi v centru Třebíče. Očekávat je mohou na Karlově náměstí a v některých přilehlých ulicích.