Hlavními hrdinkami, a nutno podotknout, že jedinými členkami divadla, jsou tři ženy, které dokáží pobavit i zaujmout nejen dospělé, ale i dětské publikum.

Hra Nebe? je výletem do říše fantazie. Jak to může vypadat, když se pokus o sebevraždu podaří. „Jde o milé a úsměvné vyprávění tří žen s odlišným pohledem na svět,“ řekla dramaturgyně festivalu Ivana Řídká. A nejen to, v autorském představení jsou nakumulovány příběhy skutečných žen kolem nás, jež mohou někomu připadat známé, podobné či diametrálně odlišné od skutečnosti.

„Díky učitelce Marušce, herečce Simoně a kadeřnici Iloně a jejich odlišnému pohledu na svět i ve vztahu k mužům dochází ke konfliktům, a to i v prostředí, kde by to málokdo čekal,“ doplnila Ivana Řídká.

Autorkou, režisérkou a představitelkou jedné z rolí je Daniela Zbytovská, která v roce 1987 stála u zrodu divadla, které bylo určeno jednomu herci. V současné době soubor MALÉhRY spolupracuje s Divadlem Bolka Polívky, kde má domovskou scénu. Ve hře Nebe? se mohou návštěvníci těšit na Danielu Zbytovskou, Nikolu Zbytovskou a Barboru Seidlovou. Začátek představení je v 19 hodin.