Ani letošní rok nebude výjimkou, a tak milovníky různých hudebních žánrů čeká už zítra večer setkání s jedním z našich nejlepších orchestrů.

„Václav Hybš jezdí do Třebíče pravidelně a každý jeho koncert je beznadějně vyprodán. Důvodem není jen široký záběr hudebních stylů, které je orchestr schopen interpretovat, ale velký podíl na oblíbenosti má i pestrá skladba zpěváků a zvláště hostů, již se každoročně obměňují,“ řekla programová vedoucí kulturního střediska Eva Malá.

V neděli večer se v sále divadla Pasáž návštěvníci mohou těšit na zpěváky Irenu Kousalovou, Veroniku Savincovou, Otto Weisse a Romana Tomeše. Jako hlavní host se představí zpěvačka, herečka a moderátorka Yvonne Přenosilová. Kromě nejznámějších hitů Yvonne Přenosilové si na své přijdou i vyznavači swingu.

V letošním roce slaví Václav Hybš a jeho orchestr hned dvě významná výročí. Tím prvním byly pětasedmdesátiny dirigenta a zakladatele tělesa a padesát let od založení orchestru samotného. Za dobu jeho trvání se podařilo jeho zakladateli proslavit Big Band nejen u nás, ale i v zahraničí.

Letošní Vánoční koncert začíná v sále divadla Pasáž v neděli 27. listopadu v 17 hodin. Koncert je vyprodán.