Po celou dobu existence nabízí všem příznivcům hudby pestrou paletu muzikantů a skupin od těch nejznámějších po ty začínající. Občas hudebníky na malém pódiu vystřídají herci. Na začátky Béčka i vizi do budoucna se Deník zeptal hudebníka, zpěváka a majitele v jedné osobě Václava Bartoše.


Jaké to bylo, když jste klub koupil?


Nebylo to nic moc. Koupil jsem ho před šesti lety od Petra Bouzka. Klub provozoval zhruba rok a půl přede mnou a musím říct, že mu to tady moc nešlo.


Proč jste jej tedy kupoval?


Jsem členem okrašlovacího spolku Sypejte ptáčkům. Když jsme spolek zakládali, měli jsme v úmyslu vyplnit díru, která tady v kultuře byla a je. No a hudební klub – to byla báječná příležitost, jak úmysl převést do praxe a tu díru zalátat. Ale musím přiznat, že tu cestu jsme měl díky Petru Bouzkovi trochu prošlapanou.


Jak vybíráte účinkující?


Hrajeme každý pátek a sobotu, to je vlastně osm dní v měsíci. Vybírám kapely tak, aby se tady během měsíce otočily všechny styly, jazz, bigbít, rock i punk. Chci, aby si z té nabídky vybral každý.


Co chystáte nového?


Letos jsme zavedli, a myslím, že se to celkem ujalo, gastrotéky. Je to spojení hudby, pití a dobrého jídla. No a v nejbližší době chystáme narozeninovou party. Ta proběhne v úterý 16. listopadu, zahrají Zouváci boží a DJ LK. A ten, kdo přijde, určitě neprohloupí, vstupenky jsou slosovatelné a ceny nejsou k zahození.