Třebíčskému publiku se představí pražský divadelní spolek Háta. Režie se ujal člen plzeňského divadla Josefa Kajetána Tyla herec, režisér a mimo jiné i autor několika divadelních komedií v jedné osobě Antonín Procházka.

Banální příběh manželské dvojice, která se rozhodne strávit dovolenou spolu se svými přáteli na Azurovém pobřeží Provence má jiný průběh, než všichni doufali.

Příjezd dalších obyvatel luxusní vily je stavidlem, které spustí až neuvěřitelné množství katastrof a peripetií, jež vyústí v bláznivé dobrodružství s nepředvídatelným koncem. Vtipně napsaná komedie je dílem úspěšného francouzského dramatika, herce a režiséra Francise Joffa, který je v našich končinách trochu opomíjen. Jeho hry se trvale stali součástí repertoáru mnoha světových scén. Detektivní komedie, která měla premiéru v roce 2006 je svěží, nechybí ji vtip a francouzská elegance.

V hlavních rolích se třebíčskému publiku představí Olga Želenská, Marcel Vašinka, Michal Jagelka, Zbyšek Pantůček, Lucie Zedníčková a Hana Talpová. Představení se konají v pondělí 14. dubna v 17 a ve 20 hodin v divadle Pasáž.