Předchozí
1 z 12
Další

Alena SlabáAlena SlabáZdroj: Deník/Milan KrčmářAlena Slabá

systémová inženýrka, Třebíč

V Třebíči je podle mě velký problém s dopravou, tak to asi bude hlavní téma. Zřejmě zase někdo vytáhne nutnost obchvatu a jeho podoby. Možná mezi lidmi ještě bude rezonovat revitalizace náměstí, třeba ten vodní prvek. Osobně si ale myslím, že tu nic vyloženě konfliktního není. Kdybych ale mohla kandidátům radit, taky bych víc objížděla přidružené obce.

Klikněte pro vyplnění ankety.Klikněte pro vyplnění ankety.Zdroj: DeníkCo rozhodne volby ve vaší obci? Zapojte se do ankety Deníku

Co rozhodne volby ve vaší obci? Jaké bude stěžejní téma komunálních voleb právě u vás? Budeme rádi, když nám dáte vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku na webu denik.cz/volbyuvas, nebo kliknutím na logo.

Jana SvátkováJana SvátkováZdroj: Deník/Milan KrčmářJana Svátková

personalistka, Třebíč

Nevím jak ostatní, ale mě v Třebíči trápí hlavně doprava, tedy ucpané ulice, a špatné pracovní příležitosti. Jestli tohle téma bude rozhodující, to nevím, ale mělo by se asi řešit.

Josef LavickýJosef LavickýZdroj: Deník/Milan KrčmářJosef Lavický

důchodce, Číměř

Pokud lidi vidí, co se v Číměři všechno děje, musí zapojit svůj rozum a přemýšlet o tom. Bude tedy jenom dobře, když to zůstane v Číměři tak, jako to je teď.

Antonín SvobodaAntonín SvobodaZdroj: Deník/Milan KrčmářAntonín Svoboda

technik, Moravské Budějovice

U nás Moravských Budějovicích asi rozhodne jihovýchodní obchvat. Aut od Třebíče jezdí podle mě čím dál víc. Takže pokud přijde nějaká strana se smysluplným řešením, jak to popohnat, dost jí to pomůže.

Jiří NováčekJiří NováčekZdroj: Deník/Milan KrčmářJiří Nováček

projektant, Třebíč

Já už v Třebíči víc nejsem než jsem, ale hlavní téma bude podle mě určitě doprava ve městě. Tudíž partaj, která bude chtít zabodovat, by měla naslibovat hory doly, že tohle vyřeší. Otázka jen je, jestli to zase nebudou jen sliby.

Pavla SedláčkováPavla SedláčkováZdroj: Deník/Milan KrčmářPavla Sedláčková

účetní, Hrotovice

Osobně si nemyslím, že by v Hrotovicích byly nějaké velké problémy které by měly rozhodnout volby. Trápí nás neustálé uzavírky, ale to už doufám brzy pomine.

Jiří NovotnýJiří NovotnýZdroj: Deník/Milan KrčmářJiří Novotný

obchodní zástupce, Jemnice

V Jemnici je hlavně problém, jak je do ní odevšad daleko. Pokud by přišla nějaká strana s tím, jak Jemnici zatraktivnit, jak zlepšit její dostupnost, pak má vítězství jisté. Kvůli špatné dostupnosti sem nechce jít dětský lékař, je tu méně pracovních příležitostí. Určitě tedy bude rozhodovat to, jak v Jemnici třeba navýšit spoje do okolních měst nebo jak sem i přes tu naši odlehlost přilákat investory.

Lucie VybíralLucie VybíralováZdroj: Deník/Milan KrčmářLucie Vybíralová

studentka, Jaroměřice nad Rokytnou

U nás podle mě budou hlavním tématem chybějící finance, které město nechalo ve Sberbance. Kvůli tomu se muselo odložit nebo zastavit několik investičních akcí. Osobně to ale sleduji zpovzdálí, protože přes týden v Jaroměřicích nebývám.

Jitka ŠťastnákJitka ŠťastnáZdroj: Deník/Milan KrčmářJitka Šťastná

kuchařka, Náměšť nad Oslavou

Asi by bylo dobré, kdyby už konečně skončily všechny ty opravy. Mám dojem, že je Náměšť hrozně rozkopaná. Asi je to nutné, ale podle mě na to lidi už dost nadávají, a tak to ti, co půjdou do voleb, třeba využijí jako téma.

Jaroslava KroupováJaroslava KroupováZdroj: Deník/Milan KrčmářJaroslava Kroupová

v invalidním důchodu, Náměšť nad Oslavou

U nás v Náměšti všechno docela funguje, máme tady dost kultury, lidem se podle mně žije dobře. Tak když to takhle zůstane, budu jen ráda.

Miroslav TomanMiroslav TomanZdroj: Deník/Milan KrčmářMiroslav Toman

operátor provozu, Okříšky

Podle mě v Okříškách žádné zásadní téma nebude. Možná doprava, ta je špatná. Hodně aut jezdí přes centrum, obchvat pořád nikde, navíc se pořád řeší ty přeložky. Jinak mě nic nenapadá.

Lubomír ZamazalLubomír ZamazalZdroj: Deník/Milan KrčmářLubomír Zamazal

důchodce a rekordman ve sbírání kalendáříků, Moravské Budějovice

Konkrétní téma k řešení nevím. Ale podle mě bude v Moravských Budějovicích nový starosta. Tak uvidíme, s čím přijde.

Klikněte pro vyplnění ankety.Klikněte pro vyplnění ankety.Zdroj: DeníkCo rozhodne volby ve vaší obci? Zapojte se do ankety Deníku

Co rozhodne volby ve vaší obci? Jaké bude stěžejní téma komunálních voleb právě u vás? Budeme rádi, když nám dáte vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku na webu denik.cz/volbyuvas, nebo kliknutím na logo.