více >>

Třebíč - Kurz kreslení pro začátečníky

Akce již skončila

Chtěli byste se naučit kreslit? Zkuste naše víkendové kurzy kreslení tužkou, pastelkou nebo křídou. Už za dva dny zažijete neuvěřitelný pokrok a strávíte příjemný čas s novými lidmi. Při udání kódu FB5242 dostanete SLEVU 500 Kč.

Na KURZU KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU se naučíte.

Základy kresby tužkou včetně stínování, které můžete aplikovat na veškerou reálnou kresbu včetně zátiší a portrétování. 

Dozvíte se mnoho zajímavých informací o tom, jak pracují hemisféry, a tedy něco nového o našem mozku tak, jak jej ještě neznáte. Pochopení se vám otevřou nové možnosti nejen v kreslení, ale také v jiných oblastech vašeho života.

Už za dva dny uděláte neuvěřitelný pokrok!

Seznámíme Vás s barevnou škálou tužek a ukážeme Vám, jak nakreslit nejen vlasy, ale i oči, nos, uši.  Za dva dny nakreslíte portrét, který Vám vyrazí dech.

Na kurzu SNADNO A KRÁSNĚ KŘíDOU zjistíte, že pracovat s křídami je velice snadné a kurz zvládne i ten, kdo má o sobě v kresbě či malbě to nejhorší mínění. Tím se ale hodnota toho výtvarného nástroje rozhodně nesnižuje. Křídy v sobě ukrývají laikům mnoho nepoznaného a nabízejí možnosti práce s nimi na profesionální úrovni a vztah na celý život.

Na kurzu KRESLíME PASTELKOU Vám ukážeme, že tyto na pohled obyčejné nástroje dokáží být mocnými čarodějkami. Pastelky umožňují vykreslit vše do sebemenších detailů, dají se nádherně vrstvit a poté září jako oblíbené dětské krasohledy. Naučíte se, jak pastelky správně kombinovat a míchat a vytvářet nové a nové odstíny.

Neváhejte a v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@ateliermozaika.cz. ?? Těšíme se na Vás!

od  28. 4.  (09:45)
do  29. 4.  (18:45)
Trebic
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ