více >>

Pleskoles 2018

Akce již skončila

Tanec. To je takový koření života. Bez něj sice nezahyneš, ale když ho cítíš ve svém těle, jde se světem mnohem krásněji.

Proto pořádáme jednou za rok Pleskoles, kde je tanec hned na prvním místě.
Pro letošní rok jsem pro Náměšť objevil fungl novou kapelu z Lednice, která hraje klasický "třicítkový" swing co ti škubne kotníkem hned po prvním tónu.

MELODY GENTLEMEN -  http://www.melodygentlemen.cz/ Parta muzikantů co za to umí vzít. Krásná zpěvačka, charismatický zpěvák, Frederika hrající na saxík, Radek a jeho excelentní akordeon. V sokolovně budou mít premiéru a fakt se na ni těším.

Ale tím tahle show nekončí. Víc muziky, víc tance. A muziku, co ti rozhejbá tvoje tělo, my ti rádi dáme měrou vrchovatou.

Chvíli swing a ve druhé vlně pořádná porce funky disco hitů v podání mladé třebíčské partičky DISCONNEXION - http://www.disconnexion.cz. Tři zpěvačky a kapela, co svoje nástroje ale vůbec nešetří, tě rozhodně nenechaj sedět v koutě. Tělo ti bude tančit dočista samo i když sis doteď myslel, že si na tohle kompletní kopyto. Radost a láska všude, co jeden parket spojuje.

K tomu všemu samozřejmě nemůže chybět náš rezidentní dj HRR.NEC který nenechá sokolovnu ani na chvilku bez hudby a nechá kapely aspoň na chvíli vydechnout.

A co dál? No jasný, tombola bude. Bary co vás napojí. Parket naleštěný, jak se sluší na zahajovací ples sezóny. No prostě celá sokolovna jen a jen pro vás.

Další info bude následovat. Protože tohle ještě není úplně všechno, co pro vás chystáme.

Těšíme se na vás.

od  6. 1.  (20:00)
do  7. 1.  (03:00)
Sadová 259, Namest nad Oslavou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ