více >>

Ferrari Challenge 2018

Akce již skončila

ℹ️ http://bit.ly/info-Ferrari-Challenge-2018
? http://bit.ly/vstupenky-Ferrari-Challenge-2018
? http://bit.ly/jizdni-rad-MHD-Ferrari-Challenge-2018
? http://bit.ly/casovy-harmonogram-Ferrari-Challenge-2018

Málokterá značka rezonuje ve světě automobilových závodů tolik jako Ferrari. Italská automobilka míří ve druhé půlce července na Masarykův okruh. Nenechte si ujít závodní podívanou pod taktovkou ikonických vozů se vzpínajícím se hřebcem na kapotě.

***Víkendová F1 show****
I když je hlavní formulový program naplánován až na úterý a středu, už při víkendové Ferrari Challenge se na dráze představí vůz Formule 1. Diváci se na Masarykově okruhu v neděli mohou těšit na unikátní F1 show, kterou se strojem F60 s aktuální kapotáží předvede oficiální testovací jezdec F1 Davide Rigon.

***Trofeo Pirelli a Coppa Shell***
Předposlední červencový víkend se můžete těšit na tovární poháry Trofeo Pirelli a Coppa Shell. V obou pohárech startují jezdci v závodním speciálu Ferrari 488 Challenge.

***Legendární vozy F1 na dráze***
Minimálně pět vozů F1 nabídne navazující program F1 Clienti. Na Masarykově okruhu se 24. – 25. července představí legendární rudé monoposty, ve kterých závodil Michael Schumacher, Rubens Barrichello a další světová jména.

Vozy F1 doplní účastníci XX Programmes, který italská automobilka využívá pro vývoj a testování nových technologií. V Brně by se mělo představit celkem 21 speciálů ve třech specifikacích – FXX, 599XX, FXXK.

od  21. 7.  (09:00)
do  25. 7.  (18:00)
Automotodrom, Ostrovačice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ