Tlapková patrola
KDY: 5. – 9. srpna, v 17.30 hodin
KDE: kino Pasáž, Třebíč
ZA KOLIK: 140 Kč

Premiéra rodinného animovaného filmu USA v českém znění. Nejoblíbenější seriál dnešních dětí míří do kin. V Adventure Bay se schyluje k velké události. Neohrožená Tlapková patrola totiž zažije svoje nejnovější a speciální dobrodružství v kinech na velkém plátně. Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye.

 

V lásce a válce
KDY: 5. – 6. srpna, ve 20 hodin
KDE: kino Pasáž, Třebíč
ZA KOLIK: 140 Kč

Premiéra romantického válečného dramatu Dánska, Německa a České republiky. Epické romantické drama podle skutečné události. Po třech letech strávených v zákopech první světové války se Esben vrací domů k milované ženě Kirstine a synu Karlovi. Avšak válečné útrapy změnily nejen jeho samotného, ale i jeho rodinu. Okouzlující německý důstojník Gerhard zaujal jeho místo v čele rodinného stolu a dělá, co může, aby si získal srdce Kirstine a stal se Karlovým otcem.

 

Ibiza
KDY: 7. – 9. srpna, ve 20 hodin
KDE: kino Pasáž, Třebíč
ZA KOLIK: 140 Kč

Premiéra komedie Francie. Christian Clavier, známý z veleúspěšné francouzské komedie Co jsme komu udělali?, je ideálním taťkou na pořádnou party a díky němu dostává filmový žánr zpackané prázdniny úplně nový rozměr. Ibiza je ideální podívanou pro fanoušky bláznivých dovolených Griswoldovic rodiny.

 

Toy Story 4: Příběh hraček
KDY: 10. - 15. srpna, v 17.30 hodin
KDE: kino Pasáž, Třebíč
ZA KOLIK: 160 Kč ve SD, 140 Kč ve 2D

Premiéra animovaného filmu USA v českém znění. Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká Vidlík, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět. V sobotu a neděli ve 3D, pondělí až čtvrtek ve 2D.

 

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
KDY: 10. - 14. srpna, ve 20 hodin
KDE: kino Pasáž, Třebíč
ZA KOLIK: 160 Kč

Premiéra akčního filmu USA a Velké Británie. Po osmi filmech má značka Rychle a zběsile svou první samostatnou jízdu, v níž se Dwayne Johnson a Jason Statham vrací jako Luke Hobbs a Deckard Shaw ve filmové akci. Co spojuje vysvalenou americkou mlátičku Hobbse a elegantního britského zabijáka Shawa? Jeden všehoschopný gauner, kterého by sami zastavit nedokázali. Dwayne Johnson a Jason Statham řádí v akční jízdě, která je o poznání rychlejší a zběsilejší.

 

 

Tenkrát v Hollywoodu
KDY: 15. - 19. srpna, ve 20 hodin
KDE: kino Pasáž, Třebíč
A KOLIK: 160 Kč

Film je natočen na motivy skutečných událostí a odehrává se koncem 60. let. Hlavními postavami jsou bývalá westernová hvězda Rick Dalton a jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth. Slávu si slibují od slavné a krásné sousedky, jíž není nikdo jiný než herečka Sharon Tate. Její manžel, režisér Roman Polanski, je na natáčení v Evropě. Sharon je ale zanedlouho zavražděna fanatickým sériovým vrahem Charlesem Mansonem a jeho rodinou. V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles. Premiéra dramatu USA.