„Teď to analyzujeme zleva zprava. Buďto se bude vyrábět jinde, nebo značku prodám. Zájemce ale zatím nemám, nikde jsem to neříkal,“ řekl Nestával pro Seznam Zprávy.

Výrobce sportovní obuvi, známých botasek, ve Skutči končí. Historie výroby započatá před šedesáti lety se uzavřela a o práci přišly desítky lidí. Podle majitele firmy Františka Nestávala je důvodem ukončení výroby nedostatek kvalifikovaných pracovníků a také zdražení energií.
„Teď to analyzujeme zleva zprava. Buďto se bude vyrábět jinde, nebo značku prodám. Zájemce ale zatím nemám, nikde jsem to neříkal,“ řekl Nestával pro Seznam Zprávy.
Druhé kolo prezidentských voleb proběhlo v termínu 27. a 28. ledna 2023. Občané si zvolili za prezidenta Petra Pavla, který porazil Andreje Babiše
Výsledky najdete zde
Přinášíme vám také nejnovější zprávy, rozhovory, analýzy po prezidentských volbách. Dočíst se také můžete, jaké má prezident pravomoci.
Ostatní kandidáti na prezidenta
Jaroslav Bašta, Karel Diviš, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr Pavel, Tomáš Zima
Připomeňte si předvolební rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.
Monika Babišová, Klára Fischerová, Robert Neruda, Jitka Divišová
Podívat se také můžete, jak probíhaly prezidentské volby v roce 2018.